Čtyřčata se narodí v jednom případě ze 700 000. Tentokrát se to podařilo 31leté ženě z Velké Británie. Po překonání počátečních problémů vychovává se svým manželem v lásce a harmonii čtyři úžasná mrňata a dvě starší děti.

Když spolu Matt Davis a Kathleen Martin v roce 2012 začali žít, rozhodli se mít spolu dítě. Oba byli rozvedení a každý měl děti z předchozích manželství: Faith, které je nyní 11 let, a Calluma, kterému bylo 10 let.

#1

#2 Sofia, Eston, Amelia a Roman se narodili v únoru 2015. Rodina žije v Stockportu v Manchesteru.

#3 Žena nemohla kvůli zdravotním problémům dlouho otěhotnět, ale v roce 2014 test ukázal dlouho očekávaný pozitivní výsledek. Jaké bylo překvapení novopečených rodičů a lékařů, když se zjistilo, že nečekají jedno dítě, ale hned čtyři!

#4 Rodiče spolu se svými drobky museli projít nelehkou cestou. Všechno to začalo 20 plenkami a 24 lahvemi mléka denně a dalšími problémy, se kterými se maminka a tatínek museli vyrovnat sami.

#5 Vůbec první problémy vznikly už kvůli složitému těhotenství. Lékaři ženě původně doporučili ponechat pouze dva plody, protože hrozila ztráta všech a ohrožení zdraví samotné matky. Ale Kateřina se rozhodla nechat vše tak, jak to je.

#6 Sofie vážila 1 637 g, Roman 1 276 g, Eston 1 417 g a Amelia 1 559 g. Všechna miminka se narodila zdravá.

#7 O pár dní později si šťastní rodiče drobky přivezli domů a hned od prvních dnů si všimli, že jsou úplně jiní jak vzhledově, tak povahově. Eston je vždy veselý a usměvavý, Sofia ráda jí a je velmi klidná, Roman je nejmenší, ale nejukřičenější, a každý, kdo ji potká, se zamiluje do Amelie.

#8 Nedávno se Matt a Katelina rozhodli oficiálně vzít a mít svatbu. Všechny děti byly svědky rodinné oslavy a šíleně se jim to líbilo. Hosté byli potěšeni malými účastníky obřadu, oblečenými do stejných fialových oblečků a šatů.

#9 Šťastný pár říká, že nyní je jejich rodina úplná a další děti už neplánují.

Zdroj: PICTOLIK