Pokud máte rádi bláznivý a originální styl, ale potřebujete se držet více při zemi např. kvůli práci, mám pro vás skvělý tip na netradiční úpravu vlasů. Co byste řekli na duhové vlasy, které ale nemusí být na první pohled vůbec vidět?


[adrotate banner=58]


Kadeřnice Carla Rinaldi pracuje v salonu s názvem Not Another Salon, který byste našli v Londýně. Jejich vlastní charakteristika na Instagramu zní „a hair salon for those bored of hair salons„, tedy „vlasový salon pro ty, kteří jsou znuděni vlasovými salony„.

hidden-rainbow-hair-not-another-salon-carla-rinaldi-1I když to možná může být na první pohled zvláštní, dobře to vystihuje záměr salonu. Není to totiž klasické kadeřnictví, kde vám udělají melír a lehce zastřihnou konečky vlasů.

hidden-rainbow-hair-not-another-salon-carla-rinaldi-5Specializují se totiž na velmi barevné a originální vlasové úpravy a nezaleknou se snad žádného požadavku zákaznic – od růžových a oranžových vlasů po krásné vícebarevné vlasy.

hidden-rainbow-hair-not-another-salon-carla-rinaldi-3A právě Carla vytvořila své zákaznici decentní i bláznivý účes typu 2 v 1. Pod zdánlivě klasickou barvou vlasů můžete spatřit duhové výrazné zbarvení, které vynikne při správném typu účesu.

hidden-rainbow-hair-not-another-salon-carla-rinaldi-4Přes den si tedy toho váš šéf vůbec nemusí všimnout, ale večer to můžete pěkně rozjet a budete hvězdou na každé party.

hidden-rainbow-hair-not-another-salon-carla-rinaldi-7 hidden-rainbow-hair-not-another-salon-carla-rinaldi-8

Líbil by se vám takový účes nebo dáváte přednost raději něčemu střídmějšímu?


[adrotate banner=58]


V dalším článku „Extravagantní účes: neuvěříte, co je hitem Instagramu“ můžete vidět další velmi zajímavý vlasový styling.