V devíti letech má člověk ještě spoustu času na to, aby si užíval dětství. Chodí hodně ven, hraje si s hračkami, prozkoumává život, ve kterém bude několik dalších desítek let existovat. Děti jsou vlastně takoví malí dospělí, kteří si utváří pohled na svět, analyzují ho a domýšlí si své skutečnosti.


[adrotate banner=“66″]


Dívka jménem Milla Star Bizzotto se do světa dospělých dostala poměrně brzy, a to tím způsobem, že se zapsala do závodu BattleFrog’s 24-hour Xtreme race. Jen opravdu ti nejsilnější a nejtrénovanější muži (i ženy, nikoho nediskriminujeme) jsou schopni zdolat běh o pěti mílích, který zahrnuje okolo 25 překážek a zhruba 30 mil dlouhý plavecký úsek. A Milla nejen, že se do závodu přihlásila, ona jej taky úspěšně dokončila a stala se jediným soutěžícím pod 18 let, který se v závodě byť jen účastnil.

screenshot_1

Soutěžila společně se svým otcem, který jí byl po boku i v jiných, podobných událostech, a přítomnost otce byla zároveň podmínkou, kterou si samotný závod stanovil v případě mladé Mill. Otec původně přikývl jen proto, že si myslel, že tohle už je na jeho dceru moc, že ji závod zničí a je to nad její síly, ale ona dalece překonala jeho očekávání.

Sama Milla říká, že se naučila milovat své tělo a dělat něco, co vybočuje z komfortní zóny, a to ji dělá šťastnou. Celý tento nápad pochází už z doby, kdy byla ve škole šikanovaná. Děti umějí být zlé, a ani u Mill to nebylo jinak – smály se jí, pošťuchovaly ji, až jí došlo, že nebude obětí, ale hrdinou. Podporuje svou kampaň s hesly „Jsem proti šikaně“ a „Miluju svoje tělo!“, aby těm, co ji dostávali na dno ukázala, že se ponížit nenechá, a aby těm, kteří na tom jsou možná stejně řekla, že se nemají vzdávat, a když to dokázala ona, proč ne i ostatní.

Dodává, že lidé by si měli věřit a milovat se, bez ohledu na to, jak vypadají.

Jak si Milla vede na svém tréninku pro příští závody se můžete podívat na jejím instagramu.

screenshot_2

screenshot_3


[adrotate banner=“66″]