Manželé Jenny a Bill z Pennsylvánie (Pocono Mountains Forge) přinášejí svou kolekcí ručně kovaných nožů s botanickými motivy krásu přírody do kuchyně. Každý zakázkový kus obsahuje skutečné sušené květiny a listy uzavřené v rukojeti nožů, dokonale tak zachované v čase.

Kováři nejprve kov zahřejí, poté jej ručně vytloukají a tvarují do různých tvarů čepele. Každá krásná rukojeť je navržena zákazníkem, který si může rovněž vybrat z nabídky lisovaných květin a listů. Všechny nože jsou samozřejmě zcela vhodné na práci s potravinami a jsou dodávané s ručně šitým koženým pouzdrem.

Zdroje:  Website | Facebook | Instagram | YouTube | Etsy

#1

#2 Kováři Pocono Mountains Forge z Pensylvánie přinášejí krásu přírody do kuchyně kolekcí ručně kovaných nožů s lisovanými květinami a listy.

#3

Jenny a Bill začali pracovat s kovem v roce 2013. Několik let strávili předváděním svého umění na místních akcích v New Jersey, kde v té době žili. Jak jejich podnikání rostlo, přestěhovali se do nového domova a dílny v Pensylvánii, kde každý den pracují a dělají to, co milují. Kreativní duo říká: „Žijeme jednoduše, tvrdě pracujeme a milujeme život!“

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10 Zákazníci si mohou vytvořit svůj vlastní design výběrem z nabídky lisovaných květů a listů.

#11

#12

#13

#14

#15