Legendární komiksové umělce Yehuda a Maya Devir z Izraele asi není třeba představovat: jsou ve světě umění pojmem a jejich webový komiks „Jeden z těch dnů“ je známý na sociálních sítích a má 5,5 milionu sledujících jen na Instagramu.

Dvojice dokumentuje svůj každodenní život a zábavná rodičovská dobrodružství se svými dvěma dětmi, dcerou Ariel a novorozeným synem Ethanem, prostřednictvím barevných, výrazných a dynamických ilustrací.

Podívejte se, jak jsou všichni šťastní! Malá sestřička Ariel vypadá obzvlášť potěšená, že má nového parťáka na hraní.

Důvěra je základem každého úspěšného a šťastného dlouhodobého vztahu. A vypadá to, že Yehuda a Maya si navzájem důvěřují celým svým srdcem a duší.

„Musíte dát druhé osobě svou plnou důvěru a nechat ji, aby se projevila. Důvěra není něco, co musíte řídit za druhé. Je na nich, aby vaše očekávání naplnili, aniž by z vás při tom cítili jakýkoli tlak,“ řekl Yehuda.

Rodina Devirových přivítala do svých životů novorozeného Ethana.

Výchova dětí je vždy zábavná výzva, když máte plnou podporu svého milujícího partnera.

Vydali novou online sérii o svém soukromém kreativním světě a také novou knihu. Yehuda je neuvěřitelný dříč, proti němuž „vypadají mravenci líní“. Kreslení miluje už od dětství, kdy začal malovat na stěny své ložnice. Silný vliv na jeho styl měly komiksy z USA.

Na komiksech s ním spolupracuje jeho manželka Maya, která je zaměřená spíš na realismus. „Obvykle poté, co se nám stane něco zajímavého, dotáhneme koncept a uděláme pár kompozičních skic.“

Yehuda a Maya nakreslili také spoustu komiksů inspirovaných olympijskými hrami.

„Když já skončím s návrhy, Maya přidá své nápady na zlepšení, navrhne barvu, typografii a tak dále. Celý tento proces netrvá déle než jeden den,“ vysvětlil Yehuda, jak jejich ilustrace vznikají.

Zde je několik fotografií, na kterých je zachycen manželský pár se synem Ethanem poté, co se narodil.

Zdroje:  YehudaDevir.com | Instagram | Facebook | Twitter | YouTube | Patreon | Book