Studenti a studentky, stává se vám, že při výkladu na hodinách profesor skáče od jednoho tématu k druhému a vy pak večer před zkoušením zjistíte, že máte v sešitě neorganizovanou spleť poznámek, které by k uspokojení vaší duše potřebovaly přeřadit? Jste levák a dělá vám někdy obtíže psát na pravou stránku, aniž byste hranou ruky neumazali tu levou? Uvítali byste při psaní možnost stránku poposunout výš?

Rekonect je první poznámkový sešit na světě, jehož stránky lze kdykoliv odtrhnout a bez námahy je vrátit zpět, nebo přesunout jinam. Je to stejné jako pořadač, jen v mnohem elegantnější a hravé podobě.

[adrotate banner=“31″]

V první řadě je Rekonect odpovědí na dilema každého perfekcionisty paralyzovaného otázkou, co do tak inovativního bloku vůbec napsat. Se stránkami, které se dají podle potřeby odstraňovat a přesouvat, kniha zaručuje, že ať do ní napíšete cokoli, budou vždy srovnané v perfektním pořadí. Kromě toho lze jednotlivé stránky využít i jako samostatné plátno na pohodlné kreslení bez ohýbání knihy – po dokončení práce je prostě vrátíte na jejich místo. I taková maličkost může z psaného či kresleného projevu udělat větší zábavu.

rekonect-notebook-1

magnetic-notebook-spines-pages-rekonect-5

Obal poznámkového bloku je vyroben z elastické syntetické kůže, která je prozatím v nabídce pouze v černé barvě. Každá jednotlivá stránka má na vnitřním okraji tenký proužek magnetu, jež se vzájemně přitahuje se silnějším oválným magnetem, který se nachází uvnitř mezi deskami. Síla, kterou se stránky navzájem přitahují, bohatě postačí k tomu, aby se vlivem gravitace od sebe nežádaně neoddělily.

[adrotate banner=“31″]

magnetic-notebook-spines-pages-rekonect-4

magnetic-notebook-spines-pages-rekonect-3

V nabídce jsou varianty stránek v čisté, linkované, kostičkované či tečkované podobě. Zvolit můžete jen jednu z nich, ale také je mezi sebou vzájemně kombinovat.

rekonect-notebook-2

V současné době zatím bohužel knihy k dostání nejsou; developeři na masovou výrobu tohoto produktu prozatím nemají finanční kapitál, který však zde můžete podpořit a rovnou si tak s předstihem jeden nebo více sešitů zamluvit.