Brazilský fotograf známý na sociálních sítích jako Halyson pořizuje velmi atmosférické portréty uprostřed městských ulic, v lese, na pláži, vedle opuštěných budov nebo starých automobilů.

Zdroje: BoredPanda

Halyson nejčastěji pracuje se začínajícími modely. A aby vyhověli požadavkům fotografa, musí někteří trávit hodiny například snahou rozesmát dítě kvůli jedné dobré fotografii, jiní musí sedět v kaluži uprostřed dálnice a další se třesou ve studené řece, zatímco Halyson hledá dobrý úhel. Ať je to jakkoli, je zřejmé, že se fotograf snaží ze své práce získat maximum.

,,Fotografie vstoupila do mého života v roce 2016. Na vysoké škole jsem studoval tělesnou výchovu. Vždy mě velmi bavila úprava a zpracování obrázků. Mý přátelé a rodina mě často hodně chválila, jak jsou moje fotografie krásné, a tak jsem se jednoho dne rozhodl koupit si fotoaparát. Bohužel hned v prvních měsících mě okradli: vzali všechno. Neměl jsem fotoaparát půl roku, tak jsem si našetřil na nový. A dnes, po tvrdém odhodlání, úsilí a studiu, sklízím plody. Rozhodl jsem se odložit studium, abych se mohl věnovat fotografii,“ řekl muž Bored Pandě.

Podívejte se na podobný článek: TALENT A VYNALÉZAVOST- FOTOGRAFOVÉ UKÁZALI, JAK SE VE SKUTEČNOSTI POŘIZUJÍ SKVĚLÉ SNÍMKY