Počítačové hry, nebo případně ty na konzole, PSP a Nintenda si jistě pamatují už i vaši starší sourozenci, nebo možná také rodiče. Zatímco se ale v roce 1976 poprvé představila hra Snake (v překladu tedy had) s velice jednoduchou grafikou, která by v této době sklidila spíše vlnu posměchu, tak dnes přicházejí na trh skutečně povedené kousky, které by mohly strčit svou kvalitou do kapsy i spoustu hollywoodských filmů.


[adrotate banner=“63″]


GTA V

Jedna z nejznámějších her současnosti, jejíž předností je především otevřený svět, neomezené možnosti hraní a hlavně tedy úžasný grafika. Příběh ukazuje život tří kriminálníku žijících ve smyšleném státě San Andreas (konkrétně ve městě Los Santos, které je přímo inspirované Los Angeles). Vývojářem této hry je Rockstar North spolu s několika dalšími studii.

official-screenshot-pc-franklin-has-blue-balls-compressor

official-screenshot-pc-cape-catfish-compressor

official-screenshot-pc-trevor-wants-that-one

Crysis 3

Další hra pochází ze studia Crytek Frankfurt a její vydání se datuje na jaro roku 2013. V roli “proroka“ s úžasnou armádní výbavou budete bojovat v New Yorku proti lidským i mimozemským protivníkům. Postupně budete odhalovat pravdu o smrti členů vaší jednotky a ve hře plné zvratů si můžete užít její dokonalé zpracování.

Crysis3_Screenshot_TheHunter_656x369

©EA

Crysis3_Screenshot_Waterways_656x369

jailbreak_environment_inside_656x369

jailbreak_environment_outside_656x369

Mafia 2

Určitě bychom zde neměli vynechat jednu z nejlepších český her vůbec. Hru od studia 2K Czech, která byla představena v roce 2010 znají tady u nás snad úplně všichni. Zajímavé je, že díky dabingu se proslavila jako vůbec nejsprostější hra na světě. Vžijte se do role mafiána a projíždějte si město s neskutečnou atmosférou, která vás musím říct doslova ohromí.

mafia2_screenshot2007_01

mafia2_physx1

mafia2_gamereactor_11