Poskládej si pizzu a zaplať iPhonem! To je to, o čem se teď v současné technologii mluví.

Už jste se setkali, nebo viděli ty fantastické aktivní stoly, díky kterým se objednávání pokrmů může stát docela oblíbenou hrou? Ne? Fastfoodový řetězec Pizza Hut se blíží do finále a začíná se chlubit s objednávkovým stolem na pizzu. Co je to kus papíru, když máte před sebou aktivní stůl v podobě menu na kterém si můžete nastavit velikost porce, potom pokračujete k výběru kůrky, volbou základu a pak tam jednoduše naskládáte ingredience dle vaší chuti.

[adrotate banner=“1″]

Jakmile odsouhlasíte objednávku, hned se vám na stole objeví odpočet – doba přípravy vašeho jídla.  Pokud jsou chvíle v době čekání dlouhé, není problém si na aktivním stole zvolit patřičnou mini hru a zkrátit si tak to otravné čekání. K tomu všemu se už nemusíte dohadovat s obsluhou a čekat na to, kdy vám přinese účet, abyste mohli zaplatit. Jestliže máte iPhone, tak si jednoduše na vašem stole nastavíte možnost platby a iPhone přiložíte.

Na závěr musím dodat, že hlavní otázkou a zároveň překážkou bude pořizovací cena. Ale je zcela možné, že to začne jedním stolem v restauraci… Jak dlouhá by na něj asi byla fronta? Co říkáte?

[adrotate banner=“1″]