Podívejte se na zajímavé a nevšední svatební fotografie novomanželů, kteří si zapózovali před fotoaparátem ve svatebním oblečením a plynových maskách, čímž dali najevo svou nespokojenost s dlouhodobou otázkou nadměrného znečištění vzduchu v oblasti severní části Číny, konkrétně v Pekingu. Pár chtěl zdůraznit, jak je důležité chránit si zdraví a fakt, že Peking se stává neobyvatelným městem. Obyvatelé musí nosit roušky, aby si nezatížili plíce a nepodlomili si tak zdraví.

[adrotate banner=“1″]

Města jsou zahalena hustým smogem, jedná se o druhý nejvyšší stupeň ve varovném systému. Je zde až desetinásobně překročena hranice, kterou Světová zdravotnická organizace (WHO) považuje za bezpečnou. Kouř je tak silný, že ani bezpečnostní kamery přes něj nic nevidí.

Ale i přes všechna omezení, jež jsou se škodlivou „mlhou“ spojena, se snaží lidé hledat aspoň nějaká pozitiva. Smog může být výhodný třeba z vojenského hlediska, kdy může zabránit užití naváděcích střel proti Číně. Dalšími pozitivními dopady je údajné zvýšení informovanosti a inteligence u lidí a v neposlední řadě byl dokonce zaznamenán zvýšený smysl pro humor.

gas-masks-wedding-photography-beijing-china-4

gas-masks-wedding-photography-beijing-china-3

gas-masks-wedding-photography-beijing-china-2

gas-masks-wedding-photography-beijing-china-5 [adrotate banner=“1″]

gas-masks-wedding-photography-beijing-china-7

gas-masks-wedding-photography-beijing-china-1

gas-masks-wedding-photography-beijing-china-8 [adrotate banner=“1″]

gas-masks-wedding-photography-beijing-china-9 gas-masks-wedding-photography-beijing-china-10

gas-masks-wedding-photography-beijing-china-11

[adrotate banner=“1″]
zdroj