Ruské studiu KrukruStudio představilo svou novou kolekci s jednoduše výstižným názvem Book Bags. Najdete v ní módní doplňky jako jsou tašky nebo batohy ve tvaru obřích knih. Díky tomuto úžasnému projektu budete moci nosit svou oblíbenou literaturu všude s sebou. Knihomolové se jistě zaradují, protože tímto způsobem vznikla nová možnost, jak mohou prezentovat světu svou vášeň.


[adrotate banner=“56″]


K dostání jsou hlavně populární tituly jako je Harry Potter, Malý princ, Pán prstenůHamlet a mnohé další. Vše je k dostání v jejich internetovém obchodě, kde najdete i jiný sortiment (malé kabelky a peněženky se zvířecími motivy nebo tašky v podobě kelímku, plechovek či hrnců). Cenově se jejich výrobky pohybují kolem 2-5 tisíc.

krukrustudio-book-bags-1 krukrustudio-book-bags-2 krukrustudio-book-bags-3 krukrustudio-book-bags-4 krukrustudio-book-bags-5 krukrustudio-book-bags-6 krukrustudio-book-bags-7krukrustudio-book-bags-8 krukrustudio-book-bags-11 krukrustudio-book-bags-12 krukrustudio-book-bags-13 krukrustudio-book-bags-14 krukrustudio-book-bags-15 krukrustudio-book-bags-16 krukrustudio-book-bags-17 krukrustudio-book-bags-17-1 krukrustudio-book-bags-18 krukrustudio-book-bags-19 krukrustudio-book-bags-20 krukrustudio-book-bags-21 krukrustudio-book-bags-22 krukrustudio-book-bags-23 krukrustudio-book-bags-24 krukrustudio-book-bags-25


[adrotate banner=“56″]