[adrotate banner=“24″]

Pokud plánujete nějakou cestu po vlastní ose a přemýšlíte nad tím, kde strávit noc máme pro vás pár neobvyklých nápadů. Třeba si výběrem některého z nich splníte svůj dětský sen. Některé nápady jsou hodně zajímavé, ale mě osobně nejvíce zaujaly ty, které jsou vymýšleny s citem pro ekologický význam.

hot1

Treehotel, Boden, Švédsko: Dokonalý designový komplex s pokoji zavěšenými mezi stromy. Tento imitující právě přistávající UFO je splněným snem všech milovníků sci-fi.

hot2

V8 Hotel, Stuttgart, Německo: Dokonalé pokoje, které představují vnitřek myčky automobilů. Stylově doladěné detaily a umělecky ztvárněné špinící efekty na stěnách dodávají tomuto prostoru ten pravý šmrnc.

hot3

Free Spirit Sphere, Vancouver island, Kanada: Tři koule na spaní umístěné volně v prostoru jsou unikátním nápadem pro odpočinek a relaxaci. V každé kouli jsou přípojky na iPod, aby si návštěvníci mohli svůj pobyt zpříjemnit svojí oblíbenou hudbou.

hot4

Dog Bark Park Inn, Cottonwood, Idaho: Hotel ve tvaru psa bígla disponuje dvěma pokoji a je celý zařízený v duchu milovníků psů. V Idahu a v širokém okolí je velmi populární.

[adrotate banner=“24″]

hot8

Hotel Costa Verde, Manuel Antonio, Kostarika: Tento hotel je vytvořen převážně z trupu Boeingu 727. Kolem je dřevěná nadstavba. Z hotelu je výhled na oceán a okolní přírodní scenérie.

hot9

Hotel Hittenpalast, Berlín: Nápad, který se snaží skloubit nádech kempování a pohodlí hotelového ubytování. Absurdní pohled se vám naskytne, když vstoupíte do obývacího pokoje, kde jsou zaparkované karavany.

hot11

Treehotel, Boden, Švédsko: Další unikátní zavěšený pokoj v tomto již zmíněném komplexu. Ekologicky smýšlející tým vytvořil nezapomenutelné ubytovací kapacity s nápadem, ze kterých sálá prolnutí s okolní přírodou.

sas

Magic Mountain Hotel, Huilo-Huilo, Chile: Umělá hora s vodopádem, která skrývá hotelové pokoje. Každý návštěvník se do hotelu musí dostat přes opičí most.

ss

Whitepod Resort, Švýcarské Alpy: Tento luxusní resort je vystavěn ve výšce 4000 metrů nad mořem.  Domečky ve tvarů iglú jsou s citem začleněné  do okolního prostředí. V létě jsou potažené zelenou a v zimě bílou plachtou, aby splývaly s okolním prostředím.

Zdroj