Richard a Jenny říkají, že lidé bývají šokováni, když je vidí na procházce s dítětem a dozvědí se, že holčička je jejich vnučka. Většinou jim nevěří, že to není jejich dítě.

34letá Jenny Medlam a 35letý Richard se stali prarodiči, když jejich dcera Charmain – Jennyina v 16 letech porodila letos v červnu Isla Mae.

Zdroj: PRESSATV

Jenny Medlam porodila svou první dceru Charmain ve věku 17 let. Zůstala s ní jako svobodná matka bez pomoci a podpory. Když bylo Charmain pět let, Jenny poznala svého současného manžela Richarda, který její dceru vychoval jako svoji, a ona k němu vzhlíží jako k otci. Nyní mají manželé spolu ještě dvě děti.

„Být mladými prarodiči znamená, že máte více času a lásky na péči o vnoučata. A můžeme mít dokonce pravnoučata,“ říkají Richard s Jenny.

Nejmladší dcera Jenny a Richarda Scarlett krmí svou neteř Isla Mae.

Toto je nímek Isla Mae s dědečkem Richardem.

Jenny o své dceři říká: „Je to úžasná máma a myslím, že díky Isla Mae pouto mezi mnou a Charmain ještě zesílilo. Zdá se mi, že mě nyní ještě více respektuje jako matku. Všichni žijeme společně pod jednou střechou, což je skvělé. Charmain žije se svým druhem a otcem dítěte už téměř dva roky, takže Isla má také úžasnou vlastní rodinu.“

Charmain půjde na vysokou školu a dítě nebude pro její studium překážkou.