Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší, a to je přirozené. V tomto případě nejde jen o snahu získat to nejlepší z nejlepšího, například pokud jde o péči, vzdělání a další věci, ale také o touhu ukázat, že jejich problémy jsou také vašimi problémy.

8letý Derek Prue Jr. ze Stony Plain (Kanada) se stydí za své mateřské znaménko na hrudi – je poměrně velké. Jeho otec si všiml, že si chlapec v bazénu nesundal košili. Aniž svému synovi něco řekl, šel do tetovacího salonu a požádal, aby mu na hrudi vytvořil stejné „mateřské znaménko“.

Tetování na hrudi a žebrech bylo bolestivé a jeho dokončení trvalo devět sezení (30 hodin). Na poslední sezení přišel otec již se synem.

Derek Prue starší se rozhodl nechat si udělat tetování, které by odpovídalo mateřskému znaménku jeho 8letého syna.

Chlapec netušil o otcově nápadu, dokud spolu nešli do bazénu. ,,Prostě jsem si svlékl košili a ukázal, že mám na těle stejnou značku jako on,“ říká Derek starší. A zafungovalo to: chlapec se při svlékání přestal stydět.

9. prosince šli otec a syn společně do tetovacího salónu za tatérem, aby mohl porovnat originál a kopii. Na facebookové stránce tetovacího studia se objevily fotografie a slova o tom, jaké je skvělé, když je otec připraven udělat takovou věc, jen aby pomohl synovi získat sebevědomí. Matka Dereka mladšího, Marie, poděkovala tetovacímu salonu za jejich práci a napsala: „Díky za všechno, co jsi udělal, pro mého syna to hodně znamená.“

Zdroj: DailyMail