V současné době může už málokoho překvapit tetování, piercing nebo jiné úpravy těla. Tato móda se už stala běžnou součástí našich životů a nevnímáme ji jako něco mimořádného.

Dívka s nesčetným tetováním, kterou vidíte na fotografiích, je slavná modelka a video bloggerka z Lotyšska. První tetování si nechala udělat ve 14 letech a od té doby je výraznou součástí její osobnosti a sebevyjádření.

Dívka se považuje za příslušnici subkultury „straight edge“, to znamená, že nepije alkoholické nápoje, nekouří a odmítá jakékoli drogy vůbec.

Zdroj: Instagram

Monami Frost má pokrytých 98 % těla tetováním. První si nechala udělat ve čtrnácti letech. O rok později otěhotněla, a třebaže dítě nebylo plánované, rozhodla se, že si je ponechá. V 18 letech se vdala a o sedm let později porodila svou druhou dceru Neo.

Ráda vaří lahodná veganská jídla. Z původního koníčku se nakonec stala část jejího podnikatelského záměru – v Liverpoolu, kde nyní s rodinou žije, vlastní restauraci, kde se podávají veganské hamburgery. Monami také vydala vlastní knihu veganských receptů.

Dívka dosáhla v životě velkého úspěchu – osobního i profesního! Kromě restaurace má i svoji vlastní oděvní řadu „FROST STREETWEAR“, ve které tisk na oblečení a doplňky opakuje její vlastní tetování. Díky své popularitě je i jednou z nejvyhledávanějších tetovaných influencerek v Evropě.