Někdy může jednoduchá znepokojující myšlenka vést k velkému činu. To se stalo australské matce Natalie Bell, když přemýšlela o své dceři Shae, která měla nehodu. To podnítilo ženu, aby vytvořila potah bezpečnostního pásu pro dítě, které by varovalo kohokoli, kdo by jí pomáhal s jejími zdravotními problémy. Přes noc se myšlenka stala hitem a Bell obdržela tisíce žádostí o podobné potahy bezpečnostních pásů.

Bell, která pochází z australské Victoria, vlastní firmu s názvem Personalized By Nat, kde vytváří personalizované předměty, přičemž většina produktů je pro rodiče a děti se speciálními potřebami. Rozhodla se vytvořit jednoduchý potah na suchý zip s jasnými tučnými písmeny na bílém pozadí.

Australská maminka vytvořila tyto potahy bezpečnostních pásů, aby varovala pohotovostní služby před zdravotními problémy dětí

Zdroj: BoredPanda, Natalie Bell

Natalie Bell zveřejnila svou tvorbu na Facebooku s tímto titulkem:
„Zajímalo mě, co by se stalo, kdybych měla autonehodu s dcerou v autě a nemohla bych říci doktorům, že moje dcera nemůže mít MRI kvůli kochleárnímu implantátu, teď už se o to nepotřebuji starat s těmito kryty bezpečnostních pásů. Mohou být vytvořeny pro jakékoli zvláštní potřeby, které bude lékařský tým potřebovat vědět, pokud jim to nemůžete sdělit. “

Kryty lze snadno připevnit k bezpečnostním pásům nebo jiným místům, jako jsou popruhy batohu. Shae je hluchá a má to na obale napsané. Natalie nabízí různé obaly na různé zdravotní problémy a genetické poruchy. Mezi ně patří autismus, cukrovka, Downův syndrom, nebo obal, který naznačuje, že je dítě neverbální.

Bell poukazuje na to, že zatímco lékařské náramky, které nosí většina lidí se zdravotními problémy, jsou užitečné, jsou často zakrývané oblečením. Proto její potahy bezpečnostních pásů vynikají a dávají jasně najevo, s jakým problémem se dítě potýká.

Natalie prodává obaly na svém webu a nabízí je za 15 USD. Varuje ale, že vzhledem k vysoké poptávce může její doručení trvat přibližně 2–4 týdny.

[adrotate banner=“36″]