Starý žebřík je jedna z těch věcí, kterou jste s odporem zahodili do kumbálu. Ztratil sice svou spolehlivost a pevnost, ale pořád je to kus dřeva, který by si zasloužil alespoň trošku pozornosti. Žebřík je totiž přesně ten předmět, který se báječně hodí jak do interiéru tak na zahradu.


[adrotate banner=“54″]


Na následujících snímcích vám dáme lehkou inspiraci, jak vdechnout starému žebříku nový život a vytvořit si originální  designový prvek. Všechny příklady jsou velmi úsporné. K samotné realizaci budete potřebovat minimum materiálu a nástrojů. Výsledkem budete nadšeni!

 zm_teak-ladder

Wooden ladder shelves in the modern kitchen Equipped with Wooden Tale design with Two Stools Made from Wood

wooden_ladder_shelf_h-oaklad_alt DRABINA-JAKO-REGAŁ Design-your-shelves-like-a-ladder wood-ladder-bathroom-shelf-bathroom-furniture-towels-metal-baskets wooden-ladder-living-room-furniture-scandinavian-device-light-chain wooden-ladder-rustic-furnishings-head-wood-diy-shoe-cabinet wooden-ladder-rustic-kitchen-set-kitchen-shelf-conductor-wood wooden-ladder-diy-furniture-wooden-ladder-bookshelf-myself-to-make  wooden-ladder-modern-bathroom-shelf-bathroom-furniture-towels-conductor-wood

Nové využití

wooden-ladder-living-room-furniture-bookcase-houseplants-seat-cushion-knitted


[adrotate banner=“54″]