Neotřelé a velmi kreativní. Tak působí montáže od Stephena McMennamy, které pojmenoval #combophotos. Využívá malých a velkých předmětů z reálného světa. Tento fotograf z americké Atlanty přesně propojí oba objekty barvou, podobným vzhledem nebo materiálem. Zdá se to být jednoduché, avšak najít podobné věci, jak malé tak velké, chce zkušené a kreativní myšlení. Celek pak působí, jako by to tak fungovalo ve skutečnosti. Lyžař na svahu, kapesní nožík s celým arsenálem nástrojů, či deštník místo krásného červeného divokého máku. V jednoduchosti je krása a tyto montáže jsou toho důkazem.

[adrotate banner=“8″]


Ještě sice není léto, ale v Atlantě je teplo. Tak zde je něco na schlazení.

golf ball + water tower I've seen this water tower numerous times, but only from the air. if you're landing in Atlanta from the west (and you're on the left side of the plane), you'll see it. it's just beyond the airport and conveniently located right by a golf course, which I where I got the used golf ball (for 75¢). it was kind of fun trying to track down the water tower. I went to google earth and looked for the white dot west of the airport. I took the drone out on a Sunday and learned the hard way that there are automatic height restrictions when you fly a drone around any airport. whatever the limit was, this vantage point seemed to do the trick. not sure why, but the tower from the ground was quite a spectacle, or it was to me anyway. I'll put a ground view photo on @combophotofail. check out more #combophoto's ⬅️ here. #🎮🚁 #ComboPhotos

A photo posted by stephen mcmennamy (@smcmennamy) on


Tuto vodní věž jsem viděl několikrát a vždy ze vzduchu. Pokud letíte ze západu na letiště v Atlantě, tak je ze vzduchu krásně vidět. Hned u ní je golfové hřiště, kde jsem koupil tento míček. Když sem našel onu věž, vzal jsem svůj dron a ze vzduchu ji vyfotil.

Než jsem dosáhl takových výsledků, podařilo se mi i pár failů.

Tento nápad jsem měl dlouho v hlavě a stále nám zbývá trochu jara. Hádám, že jsem trochu lhal, když jsem řekl, že s deštníky už končím.

Nehledám žádné trable, pouze dělám montáže 😀

Toto jsem zachytil po dlouhém letu z Ukrajiny, hned po příletu do LA.

Děkuji za zapůjčení tohoto stroje a za tento párek.

Hraní si se snídaní – část druhá.

Tento náklaďák mám už dlouho v počítači, pouze jsem čekal na nějaké cereálie.

Špagety a masová koule z restaurace za rohem. Vysokozdvižný vozík je ze skládky v Hollywoodu.

Dvě závislosti (zmrzlina a pracovní stroje)

Monster truck a koblihy. Poprvé, co do svých kreací přináším trochu legrace.

Tyto montáže prezentují pouze část jeho práce. Další jeho práci najdete na jeho instagramu nebo webu.
Co na tyto montáže říkate?