Každá nevěsta chce zachytit jedinečné okamžiky svého velkého dne. Fotograf Adam Opris našel způsob, jak vytvořit svatební snímky jako vystřižené z fantazie. Dal novomanželským fotografiím novou originální podobu. Jeho fotky, z nichž všechny byly zachycené pod vodou na souostroví Florida Keys, jsou naprosto ohromující. V jednom případě lze vidět líbající se pár, zatímco šaty nevěsty se vlní volně kolem ní. V jiném případě se nevěsta samovolně vznáší u hladiny. Každý z obrazů má éterickou hodnotu a magickou atmosféru.

1

Adam Opris photography

Sám Opris říká, že strávil většinu svého života vodou. Jak vysvětluje na svých internetových stránkách: „Vyrůstal jsem na jižní Floridě a miloval vše venku. Prakticky jsem žil v oceánu celý svůj život.“

7

Adam Opris photography

Opris jako první přišel s konceptem kombinování svých vášní pro oceán a fotografování svateb, ale uvedení této myšlenky do reality nebylo snadné. Musel absolvovat školení, aby se stal potápěčem s certifikací a najít si správné technické vybavení pod vodu.

Poté, co experimentoval s podvodní technikou a asi rok a půl fotografoval těhotné klientky v bazénu, byl konečně připraven se ponořit doslova. Dva manželské páry a dvě „single“ ženy byli ochotni jít do projektu v hlubinách s ním, stejně jako tým bezpečnostních potápěčů, který byl vždy na dohled.

16

Adam Opris photography

„Fotografie vyšly lépe, než jsem si představoval. Byli jsme požehnáni zážitkem a vzpomínkami, které budou trvat věčně,“ rozplýval se Opris po dokončení projektu.

9

Adam Opris photography

„Zatímco tvorba snímků může trvat více úsilí (a víc odvahy) než průměrné svatební fotografie, konečný výsledek ale jednoznačně stojí za to. Fotografie jsou nádherné. Navíc jsem si jistý, že tyto nevěsty mohou říci, že nikdo nemá svatební fotografie jako oni.“

12

Adam Opris photography

8

Adam Opris photography

V nynější době existuje mnoho fotografů, kteří nabízí svatební balíčky pod hladinou moře, ale Opris je jedinečný v tom, že na jeho fotografiích najdete nevěsty ve svatebních šatech a ženichy v oblecích, bez kyslíkových bomb a neoprénů. Jde tak o dech beroucí záběry párů, kteří se doslova vznáší láskou.

13

Adam Opris photography

15

Adam Opris photography

 

5

Adam Opris Photography

 

11

Adam Opris photography

4

Adam Opris photography