[adrotate banner=“1″]

Dlouhé letní dny předávají vládu prodlužujícím se večerům, které přímo svádí k četbě knih za asistence stolní lampy. Co ale dělat, když vás ta obyčejná s bílým stínidlem začne nudit? Vyměňte ji za spoustu barevných světel, která doslova prozáří byt vašimi oblíbenými odstíny. Nemluvím o klasických vánočních světlech, kterými jste pravděpodobně zvyklí každoročně zdobit stromek, ale o světelném řetězu s baňkami, na které se nasazují bavlněné balonky, které jsou k dostání v pestré škále barev. Díky tomu osvětlují pokoj jen matně, ne ostře, a tak jsou vhodné i do těch dětských.

cotton2

Způsobů, jak osvětlení tohoto typu můžete naaranžovat, je hned několik. Balonky se dají smotat dohromady a vložit do velké skleněné vázy, takže vytvoří duhovou lampu na noční stolek. Pověste je nad poličku či zrcadlo, omotejte jimi kovový rám postele, nebo je využijte jako originální vánoční dekoraci a nahraďte jimi světelný řetěz, který používáte už léta. Nebo si můžete pořídit hned několik řetězů a vytvořit z nich vodopád barev, který bude stékat po zdi, u níž už dlouho uvažujete, že by potřebovala nový kabátek – a nemusíte ani malovat!

[adrotate banner=“1″]

cotton
cotton3
cotton02
cotton4

Zalíbily se vám tyto drobné světelné dekorace? Na stránce Cable and Cotton si můžete namixovat vlastní barevnou variantu. Vybírat můžete ze tří délek řetězu a celkem z 46 odstínů. Pokud si nejste volbou barev jistí, můžete si objednat jednu z třinácti předpřipravených sad.

Zdroj