Dlouhé letní dny předávají vládu prodlužujícím se večerům, které přímo svádí k četbě knih za asistence stolní lampy. Co ale dělat, když vás ta obyčejná s bílým stínidlem začne nudit? Vyměňte ji za spoustu barevných světel, která doslova prozáří byt vašimi oblíbenými odstíny. Nemluvím o klasických vánočních světlech, kterými jste pravděpodobně zvyklí každoročně zdobit stromek, ale o světelném řetězu s baňkami, na které se nasazují bavlněné balonky, které jsou k dostání v pestré škále barev. Díky tomu osvětlují pokoj jen matně, ne ostře, a tak jsou vhodné i do těch dětských.

cotton2

Způsobů, jak osvětlení tohoto typu můžete naaranžovat, je hned několik. Balonky se dají smotat dohromady a vložit do velké skleněné vázy, takže vytvoří duhovou lampu na noční stolek. Pověste je nad poličku či zrcadlo, omotejte jimi kovový rám postele, nebo je využijte jako originální vánoční dekoraci a nahraďte jimi světelný řetěz, který používáte už léta. Nebo si můžete pořídit hned několik řetězů a vytvořit z nich vodopád barev, který bude stékat po zdi, u níž už dlouho uvažujete, že by potřebovala nový kabátek – a nemusíte ani malovat!

cotton
cotton3
cotton02
cotton4

Zalíbily se vám tyto drobné světelné dekorace? Na stránce Cable and Cotton si můžete namixovat vlastní barevnou variantu. Vybírat můžete ze tří délek řetězu a celkem z 46 odstínů. Pokud si nejste volbou barev jistí, můžete si objednat jednu z třinácti předpřipravených sad.

Zdroj

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Čtete také:   Máte doma starý žebřík? Po tomto článku ho rádi oprášíte