Může v naší společnosti existovat opravdová láska? Je pro ni vůbec mezi námi vhodné místo? Haruhiko Kawaguchi to ve svém nejnovějším projektu zpochybňuje. Japonský umělec, který si také říká Photographer Hal, vytvořil řadu s názvem Flesh Love Returns.


[adrotate banner=“56″]


Jeho umělecký záměr byl prostý. Vzal páry lidí, zabalil je spolu s věcmi, které je nejvíce vystihují do igelitu a vysál vzduch. „Sochy“ případně umístil na charakteristické místo. Jedině za takových podmínek, může podle něho fungovat vztah?

Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-1 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-2 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-3 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-4 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-5 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-6 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-7 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-8 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-9 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-10 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-11 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-12 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-13 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-14 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-15 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-16 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-17 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-18 Flesh-Love-Returns-Haruhiko-Kawaguchi-19


[adrotate banner=“56″]