Rok 2016 bude plný skvělých koncertů, kdy do Prahy zavítají i ty největší světové hvězdy! Kdo všechno je mezi nimi, a co by sis určitě neměl nechat ujít?

Začneme s největší hvězdou dnešní generace, kterou je kanadský zpěvák Justin Bieber. Mladý talent s obrovskou fanouškovskou základnou navštíví Prahu vůbec poprvé a je docela jisté, že bude hrát pro kompletně zaplněnou O2 arénu. Postarali se o to jeho fanoušci, kteří vykoupili všechny lístky za několik hodin. Justin vystoupí v rámci svého turné Purpose World Tour. Představovat bude velice oblíbené písně jako What Do You Mean?, Sorry, nebo Love Yourself. Věříme, že to bude stát za to!

111315-jbiebertour-blog-750x435

26. července se v Praze představí světová megastár Rihanna, která předvede svou novou desku Anti. Speciálními hosty na všech evropských koncertech budou THE WEEKND a BIG SEAN. Vstupenky jsou ještě stále k dispozici. Je to přesně 5 let od její poslední návštěvy, tak se doufejme můžeme těšit na skvělý comeback.

landscape-1447013659-rihanna-performing-october-2015

I legenda Paul McCartney se ukáže 16. června v Praze. Na turné One on One budou slyšet všechny jeho klasické hity, ale o překvapení a nové prvky nebude nouze. Organizátoři slibují téměř tři hodiny plné výborné hudby, velkoplošné projekce, lasery a ohňostroje. Bude to jeho první koncert od října 2015, kdy zakončil obrovské turné s názvem Out There. Těšíme se!

OneOnOne_Announcement_MainNews

Dva týdny před svým bývalým přítelem Justinem Bieberem vystoupí v Praze hvězda Selena Gomez s albem Revival. Koncert se bude konat 24. října v O2 Areně a očekává se vyprodané hlediště. Zpěvačka řekla: „Jsem připravena vydat se na turné a vidět své fanoušky v Evropě osobně! Toto album představuje novou a velmi důležitou kapitolu v mém životě. Nemůžu se dočkat, až na jevišti představím nový materiál, z celého srdce jsem se snažila, aby toto turné, bylo opravdu neobyčejné.“ 

Applause_Selena_700x450-590x379

Samozřejmě to není všechno a v roce 2016 se můžete také těšit na BlackSabath, Nickelback a další skvělé umělce. Vyrazíte na nějaký koncert?