Sympatická Maria Pettersson je 32letá pilotka pocházející ze švédského města Gothenburg. Pracuje pro známou leteckou společnost a létá s Boeingem 737 New Generation. Poznává tak různé cizí země a protože ráda cvičí jógu, začala se s fanoušky dělit o své fotografie jak z pilotní kabiny, tak i ze souše při cvičení.


[adrotate banner=58]


Na Instagramu pilotmaria jí sleduje skoro čtvrt milionu příznivců a sama o sobě tam píše „Pozitivní mysl, pozitivní život, pouze dobré vibrace ☀️ šťastná cestovatelka 🌎🌏🌍 👻“. Instagram si původně založila hlavně pro svou rodinu, protože tou dobou bydlela v Itálii a chtěla s nimi sdílet svá dobrodružství.

Během necelých 4 let se jí fanouškovská základna rozrostla na 233 000 členů. Založila si vlastní blog pilotmaria.com, na kterém mimo jiné radí, jak se lidé mohou stát pilotem.

Další šikovná žena se zase proslavila v cukrářství svým jedinečným designem dortů, koukněte na článek Hit na svatbě – svatební dorty plné krystalů se líbí i Ashtonovi Kutcherovi (12 foto) 🙂 

woman-pilot-yoga-maria-pettersson17woman-pilot-yoga-maria-pettersson26woman-pilot-yoga-maria-pettersson4woman-pilot-yoga-maria-pettersson7woman-pilot-yoga-maria-pettersson14woman-pilot-yoga-maria-pettersson10 woman-pilot-yoga-maria-pettersson28woman-pilot-yoga-maria-pettersson19woman-pilot-yoga-maria-pettersson29woman-pilot-yoga-maria-pettersson-35woman-pilot-yoga-maria-pettersson15woman-pilot-yoga-maria-pettersson30 woman-pilot-yoga-maria-pettersson31 woman-pilot-yoga-maria-pettersson33 woman-pilot-yoga-maria-pettersson34a woman-pilot-yoga-maria-pettersson11


[adrotate banner=58]