Jednu dávku kreslených lidí jsme vám již předvedli. Přesto si myslíme, že můžeme ukázat víc, a proto přicházíme s pokračováním série obrázků, které nakreslil Američan Robert DeJesus.

[adrotate banner=“1″]

Je hezké vědět, kým byste mohli být. Stačí jen najít správného člověka, který vás díky papíru a tužce zachytí tak, jak byste vypadali jako hrdinové kreslených pohádek Tom a Jerry nebo Maxipes Fík.

jessica_nigri_janna_league_of_legends_by_banzchan-d7tm39l

holycrapitslacey_sketch_by_banzchan-d7yvi6l jamie_commission_by_banzchan-d7x69t7 jaycee_commission_by_banzchan-d7wveib jessica_commission_by_banzchan-d7xwmxt kerly_q_sketch_by_banzchan-d7fel8p

ladyllana_sketch_by_banzchan-d7iheki lillith_moon666_sketch_by_banzchan-d7vsd6n marie_commission_by_banzchan-d7wqs4x mike_commission_by_banzchan-d7z9dgr mr_mia_sketch_by_banzchan-d7j9fsx [adrotate banner=“1″] nelli_commission_by_banzchan-d7y0mk0 peepstreaker_sketch_by_banzchan-d7cqdjt philip_commission_by_banzchan-d7z0pqa pm_mayour_banana_sketch_by_banzchan-d7v5ogz zru_sketch_by_banzchan-d7x3fdx superfreakeh_sketch_by_banzchan-d7d0dzo [adrotate banner=“16″] siara_commission_by_banzchan-d7wz6pf rosemarycracker_sketch_by_banzchan-d7re3uo robin_sketch_by_banzchan-d7cvc9o

Přinášíme vám také video, kde DeJesus ukazuje, jak právě on kreslí Elsu z pohádky Ledové království. Můžete se dívat a žasnou společně s námi.