Fotografka Alexandra Bochkareva má zálibu v portrétování pihatých slečen. Umělecky jí to prostě přitahuje k rusovláskám. Aby do fotografií vložila další zrzavý komponent, nově do nich přidala ohnivou lišku. Zasněné a uhrančivé snímky získávají mnohem atraktivnější nádech. Vyzařuje z nich dokonalá harmonie a symbióza člověka s divokým zvířetem.


[adrotate banner=“56″]


Bochkareva se začala fotografiím věnovat v roce 2012 a dále se v ní zdokonalovala samostudiem. Nejprve dokumentovala svou rodinu a známé, ale později už hledala své modelky i v širším okolí. Většina její práce je obklopena přírodou – na loukách, v lesích – a stěžejní prim na nich hrají již zmíněné rusovlásky. Vytváří tak pohádkové snímky, kde mají možnost rusé vlasy dokonale vyniknout.

Více informací můžete najít na Facebooku.

1alexandrabochkarevafoxredhead 2alexandrabochkarevafoxredhead-jpg 4alexandrabochkarevafoxredhead-jpg 6alexandrabochkarevafoxredhead-jpg 8alexandrabochkarevafoxredhead-jpg 9alexandrabochkarevafoxredhead-jpg 10alexandrabochkarevafoxredhead-jpg 12alexandrabochkarevafoxredhead-jpg 13alexandrabochkarevafoxredhead-jpg


[adrotate banner=“56″]


14alexandrabochkarevafoxredhead-jpg