[adrotate banner=“1″]

Fotografka a umělkyně Cheryl Johnson jednoho dne experimentovala s mýdlovými bublinami v mrazivém počasí a povedla se jí náramná věc.

Cheryl vytvořila úžasnou sérii fotografií, na kterých jsou zachyceny detaily zmrzlých bublin. Ty po vystavení prudkému chladu začnou okamžitě tuhnout a z mýdlového filmu vznikají díky zimě nádherné umělecké obrazce.

Z počátku to byl velice obtížný úkol, protože Cheryl musela najít tu správnou velikost bubliny, aby jí během chvilky nepraskla. Nakonec se zadařilo a výsledek je více než uspokojující.

blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-15 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-14 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-9 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-10 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-13 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-8[adrotate banner=“1″]
blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-12 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-7 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-3 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-4 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-2 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-1 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-6 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-11 blowing-soap-bubbles-in-cold-weather-by-cheryl-johnson-5[adrotate banner=“1″]