Jistě jste se někdy snažili vyfotografovat svého domácího mazlíčka a tak určitě víte, že to není žádná sranda. Neradi spolupracují a jsou dosti neposední. Ale toto roztomilé morčátko pojmenované Mieps dokáže s trpělivostí vydržet přesně tam, kde ho jeho nizozemská panička, Marloes van Antwerpen, přesně potřebuje. Tři roky stará Mieps je hvězdou svého vlastního Instagramu a to z cela logického důvodu – je neskutečně fotogenická a má moc šikovnou paničku-fotografku, která dává obrázkům příběh s fantazijní scénou.


[adrotate banner=“56″]


„Obvykle fotografie vytvářím na mém dvorku, nebo si vyrobím DIY studio. Kromě přirozeného a lesku mé milované Mieps přidám trochu magie ve Photoshopu.“ říká Marloes.

miepsguineapig21 miepsguineapig2 miepsguineapig3 miepsguineapig4 miepsguineapig5 miepsguineapig6 miepsguineapig8 miepsguineapig9 miepsguineapig11 miepsguineapig12 miepsguineapig13 miepsguineapig14 miepsguineapig16 miepsguineapig18 miepsguineapig19 miepsguineapig20 miepsguineapig21 miepsguineapig22 miepsguineapig23 miepsguineapig24 miepsguineapig25


[adrotate banner=“56″]