Když si 33letý Ryan Jessen stěžoval na bolest hlavy, všichni si mysleli, že se jedná o migrénu. Bohužel, jak se později ukázalo, problém byl mnohem vážnější, a tak se Ryan musel smířit s diagnózou, která zněla jasně: krvácení do mozku. Všechno se semlelo tak rychle, že Ryan tento svět opustil na konci listopadu, přičemž po sobě zanechal milující rodinu a taky věrného a oddaného psa jménem Molly.


[adrotate banner=“66″]


Ryanova sestra Michelle se na své sociální síti vyjádřila, že z celého srdce děkuje nemocnici, že je nechala přivést Molly až k lůžku páníčka, aby se s ním mohla naposledy rozloučit a aby viděla, proč se už pán nevrátí domů. Michelle tento srdceryvný okamžik natočila, zveřejnila ho na internetu a video obletělo několik tisíc lidí. Okamžik je to opravdu smutný a pro rodinu je to jistě těžká ztráta, ovšem dobrou zprávou je, že Ryanovo srdce poputuje k 17letému chlapci, který ho opravdu potřebuje a který má narozeniny na Vánoce, tudíž někdy se opravdu objevuje štěstí v neštěstí.

Michelle dodává, že o pejska se nikdo bát nemusí, rozhodně zůstane u ní a její rodiny, protože je její právoplatnou součástí.

1

2

4

5

 

Zde se můžete podívat na video posledního rozloučení:

Všechny fotografie pocházejí z facebooku Ryanovy sestry.