[adrotate banner=“1″]

Vánoce se blíží a s nimi samozřejmě i přípravy na ně. Jako spouštěč vánoční atmosféry jsou obecně vnímané hlavně vánoční dekorace. Dnes vám přinášíme zajímavé nápady pro netradiční ozdobení nebo použití žárovek. Je jedno, který typ si zvolíte, úspěch bude jistý. Pojďme se tedy nechat inspirovat.

designrulz-Bulbs-004-copy

Třeba jen tím, že žárovku natřete bílou barvou a necháte ji pořádně zaschnout, získáte podklad pro výrobu krásného sněhuláka. Doporučujeme použít 2 vrstvy, pro dobré krytí. Konec žárovky ani nemusíte vybarvovat, ten se totiž skvělé hodí jako čepička. S pomocí párátka pak udělejte ručičky. S kouskem plsti dotvoříte šálu a lepidlem dolepíte z papíru vystřižený nos. Fixem dokončíte oči, pusu a knoflíčky a nádherná dekorace je hotová.

designrulz-Bulbs-003

Dalším nápadem může být třeba ozdoba přímo na stromeček. Díky vaší fantazií může vzniknout mnoho různých kreativních ozdob, např. tučňák nebo Santa Claus. Nejen, že to vypadá skvěle, ale recyklujete tak i starý odpad.

designrulz-Bulbs-001 designrulz-Bulbs-002[adrotate banner=“1″]

Je to celkem zábavný způsob, jak znovu využít rozbité žárovky, nemyslíte? Také je můžete jednoduše hojně pokrýt třpytkami a vytvořit tak někdy zábavné DIY ornamenty. Třeba s použitím nálepek v podobě sněhových vloček. Fantazii se prostě meze nekladou.

designrulz-Glittered-Christmas-Light-Bulbs-008

designrulz-Glittered-Christmas-Light-Bulbs-001

designrulz-Glittered-Christmas-Light-Bulbs-003

designrulz-Glittered-Christmas-Light-Bulbs-006

designrulz-Glittered-Christmas-Light-Bulbs-002

designrulz-Glittered-Christmas-Light-Bulbs-005 designrulz-Glittered-Christmas-Light-Bulbs-004

[adrotate banner=“1″]

Zdroj