A už je to opět tady – vracíme se zpět do školy!

První dny jsou zábava, protože se nic neděje, ale jak to udělat, abychom si zpříjemnili nudné dny ve škole celoročně? Což takhle pohledem na něco pěkného, co jste sami vyrobili a na co můžete být hrdí?

[adrotate banner=“1″]

Nabízíme jednoduchý návod, jak zpestřit nudné školní sešity balicími papíry za poměrně levnou cenu. Nemusíte kupovat sešity s Hello Kitty nebo prostě jen pěkným vzorem – vyrobte si je! Fantazii se meze nekladou!

Budete potřebovat:

1. balicí papír dle vlastního výběru (myslete na to, kolik toho budete chtít obalit a jaké jsou rozměry – podle toho vybírejte velikost)

2. nůžky

3. školní sešity

4. obyčejnou tužku, tempery, štětce, propisky (cokoli na popis)

5. pravítko

6. lepidlo (oboustrannou lepicí pásku)

7. noviny, časopisy

Postup:

A teď už je vám zřejmě vše jasné – buď obkreslete sešity přímo na balicí papír nebo je změřte a narýsujte velikost. Myslete při tom na to, že sešit je určitým způsobem tlustý – proto je lepší mít rezervu několik milimetrů, aby se dal zavírat. Také je potřeba nějak ho založit – takže na každé straně (nejlépe i shora, jinak sešit z obalu vypadává).

Poté šablonu vystřihněte a přilepte „záložky“ na vnitřky sešitů (když ji nalepíte na celý sešit, budou se desky  zvláštně kroutit).

Své výrobky můžete samozřejmě popsat fixami nebo temperami, ale můžete použít i noviny. Můžete vystříhat různá písmenka a nalepit si je podle toho, na jaký předmět sešit je. Sešit potom vypadá jakoby patřil nějakému tajnému agentovi – nebo spíše umělci, kterým se díky DIY návodům může stát každý z nás!

Výsledky pak mohou vypadat třeba nějak takhle:

School13.jpg-e1381936986242-1024x680

[adrotate banner=“1″]

81073b4749_98863507_o2

Zdroj