Špagety, svíčky, brčka, hořící sirky, žužu žížaly, koktejlové deštníčky… Nejenom tohle všechno se dá umístit do mužských vousů! Na nevšední fotografie se specializuje Pierce Thiot a jeho manželka Stacy a tvoří tak vskutku bizarní umění. Ostatně… něco málo z jeho vousatých příspěvků jsme vám již odhalili na konci loňského roku v článku Mr. Incredibeard – nový hrdina internetu. Tentokrát vám přinášíme kolekci fotek pod názvem Will to Beard.

Někteří experti si uloží pero za ucho, Pierce k tomuto účelu použil jednoho krásného dne vousy a nápad na nevšední sérii fotek byl na světě. Od té doby každou chvilku sdílí pod pseudonymem Mr.Increadibeard  nějakou tu zajímavou fotku a ve všech hrají hlavní roli jeho vousy!

[adrotate banner=“1″]

will-it-beard-pierce-thiot-stacy-thiot-1 will-it-beard-pierce-thiot-stacy-thiot-3 will-it-beard-pierce-thiot-stacy-thiot-4 will-it-beard-pierce-thiot-stacy-thiot-5[adrotate banner=“1″]will-it-beard-pierce-thiot-stacy-thiot-6 will-it-beard-pierce-thiot-stacy-thiot-8 will-it-beard-pierce-thiot-stacy-thiot-9 will-it-beard-pierce-thiot-stacy-thiot-10 will-it-beard-pierce-thiot-stacy-thiot-11 will-it-beard-pierce-thiot-stacy-thiot-12 will-it-beard-pierce-thiot-stacy-thiot-13

[adrotate banner=“1″]