Eric Valli, francouzský fotograf uznáváný po celém světě, je jedním z těch vzácných lidí, kteří měli odvahu opustit všechno a jít žít svůj sen.

Eric se už dlouhou dobu zabývá lidmi žijícími v Himalájích. Strávil většinu své kariéry jako zeměpisný fotograf pracující pro National Geographic Magazine a The Sunday Times.Jeho prací bylo zachytit na kameru co nejvíce nepřístupných míst na světe. Specializuje se hlavně na horské scenérie a je expertem na Himálaje, v roce 1999 režíroval  svůj první dobrodružný film Himalaya o přežití v Himálajích, za který získal také cenu na Oscarech ,a to za nejlepší zahraniční film.Valli také natočil úspěšný dokumentární film s Diane Summers o medovém lovci v Nepálu dokumentující lov medu pomocí etnické skupiny Gurung-lidí, kteří ohrožují každý den svůj život sběrem medu z masivních hnízd ručně vyrobenými domorodými nástroji.

[adrotate banner=“3″]

1_29evhon-13

tumblr_m8wlufbyDH1rdgexeo3_1280 (1)

tumblr_m8wlufbyDH1rdgexeo2_1280

tumblr_m8wm0z6oDW1rdgexeo1_1280

„Celých 20 let jsem putoval po tomto nemilosrdném regionu. I nadále okouzlen nádhernou krajinou a laskavostí lidí. „ – sdělil jednomu nejmenovanému magazínu.

V Ericovi se narodila touha sdělit své nevšední zážitky prostřednictvím fotografií. Off Grid je nejnovější soubor obrazů Erica.V USA oslovil více a více lidí,kteří opouští civilizaci,chtějí se ponořit do odlehlých oblastí kontinentu . Chtějí se zcela odpojit od moderní společnosti. Znovu objevují nový život někde jinde , daleko od městského napětí a vlády konzumu… Při hledání harmonie s přírodou žijí skutečný návrat k divokému a vzrušujícímu životu s jeho základními hodnotami.Podívejte se na úžasné fotografie,které mluví samy za sebe.

1_7evotg15

7_evotg17

[adrotate banner=“3″]

7_evotg11

1_13carre90dp

7_evotg4

7_evotg6

7_evotg7

7_evotg9

7_evotg10

7_evotg13

[adrotate banner=“3″]

Zdroj