Pokud se chystáte na výlet do Amsterdamu a hledáte bydlení poblíž centra za cenu hostelu, tak vaše volba musí jednoznačně padnout na hotel CityHub. Je to celkem revoluční nápad v oblasti ubytování. Hotel se nachází na místě bývalého průmyslového skladu a je docela kompaktní. Podnik je orientován na lidi, kteří vedou tzv. „digitální životní styl“. V Cityhub je 50 spacích jednotek, které se nazývají „Hubs“. Každá jednotka je vybavena pohodlnou manželskou postelí, Wi-Fi, nastavitelným osvětlením a hudebním streaming systémem, který si hosté mohou personalizovat pomocí mobilní aplikace. Přesvědčte se sami, je to opravdu interaktivní hotel.

CityHub02

CityHub03

Zde je místo pro shromažďovaní – prostorný obývací pokoj, kde se cestující mohou bavit a pomocí osobního RFID náramku se svépomocí obsloužit u baru.

CityHub04

CityHub05

CityHub06

CityHub07

CityHub08

I když to není nic pro lidi trpící klaustrofobií, je zde mnohem více soukromí než v tradičních hostelech a ubytovnách.

CityHub09

Nicméně koupelnu musíte sdílet s ostatními hosty.

CityHub10

Hosté hotelu Cityhub mají přístup k aplikaci hotelu, která zahrnuje interaktivního průvodce, který vypráví o nadcházejících událostech a činnostech v Amsterdamu, a přístup k hotelovému chatu, jež umožňuje hostům vzájemně komunikovat.

[adrotate banner=“36″]

Přečtěte si recenze hotelu CityHub na Booking.com

podobné články