Lauren Maners je aktivistka pomáhající zvířatům. Nedávno byla požehnána nejen příležitostí vytvořit nový život, ale také pomoci zvířeti v nouzi, které náhodou stvořilo život ve stejnou dobu.

Lauren Maners je srdcem milovnice zvířat a už dlouho se stará o zvířata v nouzi a nabízí jim útulek, aby se mohla vyléčit. Když zjistila, že čeká dítě, řekla si, že nastal čas soustředit se na těhotenství a zvířata na nějaký čas trochu odsunout stranou. Ale osud je nevyzpytatelný, věci se málokdy vyvinou tak, jak očekáváme.

Lauren už v pokročilém stupni těhotenství našla na kraji silnice zraněnou kočku a navzdory svému předchozímu předsevzetí ji tam prostě nemohla nechat.

Ubohá kočka byla velmi hubená a zanedbaná. Lauren a její manžel se nejprve snažili najít jejího majitele, ale nakonec pochopili, že kočka je toulavá a nikomu nechybí.

Lauren zjistila, že kočka je březí. S manželem ji vzali k veterináři, který je ujistil, že s koťaty je vše v pořádku. A Lauren se nakonec rozhodla, že si kočku nechá. Třeba bylo znamení, že také bude matkou…

Pojmenovala kočku „Holubička“ a dvě budoucí maminky se během několika posledních týdnů svého těhotenství velice sblížily. Trávily spolu téměř všechen čas, podporovaly se a byly tak synchronizované, že dokonce ve stejný čas porodily!

Když Lauren odešla do porodnice, kde se jí narodila holčička Kylie, pravděpodobně nečekala, že doma uvidí šest nových koťat, která právě přišla na svět. Kočka porodila pravděpodobně ve stejnou dobu jako Lauren, čímž se spojení těchto dvou matek stalo ještě výjimečnějším a ještě pevnějším.

Malá Kylie i koťata byly zdravé a připravené objevovat svět!

Po několika měsících se Lauren a její manžel rozhodli, že je čas najít koťátkům nový domov. Naštěstí pro ně nyní žijí koťata poblíž.

Jeden z Laureniných přátel koťátka adoptoval a celá rodina je může přijít navštívit, kdykoli se jim zachce.

Lauren a kočka se podělily o úžasný zážitek.

Zdroj: © mama.maners / Instagram