Lara a Mara Bawar se narodily v Brazílii v rodině domorodců z Guineje-Bissau. Dívky mají sestru Sheilu, která je tmavé pleti jako jejich rodiče. Ale dvojčata jsou nositelkami jedinečného genu albinismu. Neobvyklý vzhled – bílá pleť, vlasy a řasy, přitahuje pozornost mnoha fotografů a módních agentur z celého světa.

Narození albínských dvojčat je velmi nepravděpodobné, téměř nepředstavitelné. Takové děti jsou skoro zázrak!

Zdroj: Instagram

#1

Dvojčata už podepsala reklamní smlouvy s Nike, Insanis a Bazaar Kids, byla modelkami pro módní časopisy a různé značky a fotil je brazilský fotograf Vinicius Terranova. Právě jeho fotografie dvojčat se rozšířily do celého světa a přinesly sestrám tisíce sledujících na Instagramu, lajky a slova obdivu.

„Jejich krása je velmi neobvyklá, vzácná, nejsme zvyklí vídat to každý den. Chci o tom říct celému světu. Toto je výpověď o tom, jak rozmanitá může být krása, jak majestátní a dokonalá,“ podělil se fotograf o své emoce ze vzhledu sester.

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

Dívky měly velké štěstí, že se narodily v Brazílii, protože v afrických zemích se chovají k albínům velmi špatně. Děti s albinismem jsou tam zabíjeny nebo jim jsou amputovány určité části těla, aby byly později prodány za velké peníze na černém trhu.

#15