Vánoce jsou nejen časem dárků pro blízké a přátelé, mimo jiné je dobré obdarovat i sebe. A nejlepším způsobem, jak to udělat je dopřát si kousek krásy v podobě vánočních nehtových designů. A neztrácet spoustu času čekáním v salonu. PRESS ON nehty DUDETTE.CZ mají ale i řadu dalších výhod, kromě úspory času.

1) Neubližují přírodním nehtům

Podstata PRESS ON je přilepení umělého nehtu na ten přírodní pomocí speciálního lepidla nebo oboustranné lepicí pásky. Tento způsob je vhodný především pro všechny, kdo z nějakého důvodu nemůže mít nehty z gellaku nebo akrylu, které mají často na přírodní nehet agresivní vliv a můžou způsobovat těžké alergie. Hodí se ale i všem ostatním: Tentýž výsledek jako v salónu můžete mít za 10 minut místo hodiny.

Mrazivá piňata
Krotitelka hromu

2) Jsou ekologičtější
V dobrém salonu, kde se nemusíte bát o hygienu a své zdraví, se používá spousta jednorázových materiálů: pilníky, bafery, desinfekční materiály, často syntetické ubrousky apod. Při výrobě PRESS ON nehtů se též používají podobné pomůcky, ale spotřebuje se jich mnohem, mnohem méně. Tím se produkuje méně odpadu.

Půlnoční hvězdný děšť
Hnědovlasá baristka v kavárně u domu

3) Šetří peníze
PRESS ON nehty se vyrábí z profesionálních gelových tipů a gellaků, a jsou vysoce odolné. Díky způsobu nalepení jsou navíc mnohorázové, což šetří pčírodu i vaší peněženku. Budete-li se o nehty správně starat, vydrží 30 i více použití.

Jezero na pokraji světa
Pozorování sněhové vánice

4) Rychlost
Pro manikúru v salonu musíte nejprve najít kvalitní manikérku, které můžete skutečně svěřit do rukou své zdraví: poranění pokožky během manikury není výjimkou ani u zkušených manikérek a musíte si být jistí správnou sterilizací a přístupu k hygieně. Poté se musíte přizpůsobit termínu v salonu a strávit tam minimálně hodinu. S PRESS ON nehty stačí zatlačit kůžičky doma, případně ji odstranit pomocí speciálního přípravku nebo kleštiček a nehty nalepit. I ty nejsložitější designy máte za 10 minut hotové, nemusíte nikam chodit a ztrácet čas. Proceduru si plně přizpůsobíte vlastním časovým možnostem.

Dárek pro maličkou
Dílna na sladkosti

5) Vše nové je dobře zapomenuté staré
Móda na nalepovací nehty přešla někdy v 90.letech, řeknete si. To je pravda, ale trendy se vrací přepracované na nový způsob. Od té doby je liší kvalitou materiálů, které jsou dnes skutečně odolné, PRESS ON nehty se navíc připravují přímo na míru každého zákazníka a tak výsledek vypadá skutečně jako luxusní manikúra za salónu. Přesvědčte se sami!

Do zlata zblázněná
Krotký obyvatel Severu