Pokud sepo večerech nudíte nebo již máte po krk tropických veder a zůstali byste rádi doma, máme pro vás pár tipů na jednoduchou, ale rozhodně produktivní činnost. Tyto triky vám zaberou jen pár chvilek, nezruinují vaši peněženku a navíc vám zkrášlí domácnost.

[adrotate banner=“1″]

Zakouzlete si s tabulovou barvou

Je tolik věcí, které s tabulovou barvou můžete udělat, že závisí opravdu hlavně na vaší představivosti. Zkuste si s ní natřít rámeček, hrnek, stůl anebo pokud jste opravdu odvážní, klidně celou zed! Hlavně děti by to mohlo potěšit. Její kouzlo spočívá především v tom, že pak na svůj výtvor můžete kreslit křídami jak chcete, protože se to vždycky bude dát snadno smazat nebo obměnit.

ch1 ch2 ch3 ch4

Kreativní rohožka

K oživení nudné rohožky budete potřebovat oblíbenou barvu (nejlépe ve spreji) a lepící pásku. Můžete popustit uzdu fantazii a vymyslet jiné tvary, než je trojúhelník.

Sans titre 1Sans titre 2Sans titre 3

 

Stolek z časopisů

Jestliže patříte mezi ty, kteří doma skladují hromady časopisů, aniž by je k něčemu potřebovali, máme pro vás jednoduchý tip! Kromě magazínů budete potřebovat i dva pásky, polštářek a nízkou stoličku dospod.

Sans titre 8

Stojan na šperky

Pokud nemáte doma patrový stojan na cukroví, můžete si jej vyrobit sami slepením dvou talířků vhodným svícnem.

Sans titre 13

[adrotate banner=“1″]

Zdroj