Mnoho dívek sní o dlouhých, zdravých vlasech, ale ne každá má trpělivost si je pěstovat. Ukrajinská modelka Alla Perkova trpělivá je, protože se nestříhá už téměř 30 let.

Zdroj: Instagram

Nůžky se mých vlasů téměř třicet let nedotkly. Teď už měří asi 167 cm, což je víc, než je moje výška. Za posledních pět let se délka nezvětšila, pouze konečky jsou zdravější.

Nedržím žádnou speciální dietu, která pomáhá na růst vlasů. Nenatírám je žádnými barvami a nepoužívám zvláštní přípravky. Jen své vlasy kartáčuji pomalu a opatrně a snažím se udržovat v psychické pohodě.

Alla pracuje jako modelka a samozřejmě se stará o své vlasy, ale nemá žádné vlastní tajné prostředky. Klíčem k úspěchu je podle ní dobrá genetika. Její matka Maria nosí celý život dlouhé kudrny, takže něco na té genetice nejspíš je.

Alla má však pro vás přece jen pár tipů. Aby byly vaše vlasy zdravé a pevné, musíte být méně nervózní a musíte se určitě zbavit se všech chemikálií v koupelně.

Moje matka je příkladem krásy a ženskosti. V 79 letech má stále zdravé dlouhé vlasy. A moje vlasy jsou lesklé a zdravé, protože mám dobrý genetický základ a vynikající zdraví. Děkuji matce, že mě naučila správné péči nejen o vlasy, ale o sebe vůbec.