[adrotate banner=“9″]

Silvestrovské oslavy jsou za dveřmi a pokud nemáte představu, jak váš dům vyzdobit, jak servírovat pití, co s sebou na večírek, nebo jednoduše hledáte způsob, jak si zapamatovat novoroční předsevzetí – máme tu pro vás několik tipů a triků.

new2

Jako skvělá slavnostní dekorace poslouží i vánoční ozdoby – jednoduše jimi naplňte všechno, co vám přijde pod ruku.

d

Pokud jste člověk, který si rád dává novoroční předsevzetí, ale během roku na ně pozapomíná, jednoduše si z nich vytvořte heslo na e-mailu nebo sociálních sítích. Tak si jej budete denně připomínat. (Např. cvicittrikrattydne)

IMG_4521

Pořádáte-li oslavu a chcete, aby vše vypadalo opravdu slavnostně, nalepte na láhev třpytky. Ideální je to především, pokud kupujete levný alkohol a nechcete, aby to někdo viděl.

novyrok

Sklenky na přípitek ozdobte koláčky štěstí.

ny

Z kartonu vystřihněte čísla podle nadcházejícího roku a polepte je zbylými dekoracemi z Vánoc.

original_Carolyn-Garris-new-years-confetti-party-box_s4x3.jpg.rend.hgtvcom.1280.960

Hostům na silvestrovském večírku rozdávejte konfety v krabičkách od sirek, zabalených v balicím papíru.

pink-and-silver-streamers-out-of-leftover-wrapping-ribbon

Krásný ozdobný řetěz snadno vyrobíte z balicích stuh. Nastříhejte je podle obrázku a poté vystavte dle libosti.

new3

Sklenky můžete ozdobit také cukrářským posypem – do jednoho talíře si připravte vodu a do druhého zdobení. Kraje sklenky nejdříve ponořte na chvíli do vody a poté do talíře se zdobením.

[adrotate banner=“9″]

NYPetSafety

Na Silvestra nezapomínejte i na své chlupaté přátele. Před oslavou s nimi dovádějte tak, abyste zvíře unavili a ono pak hlasité ohňostroje prospalo. Jestliže víte, že váš mazlíček však snáší hluk opravdu špatně, poptejte se po lécích u veterináře. Dávejte také pozor na alkohol, aby k němu zvířata neměla přístup. Dejte je do nejtišší místnosti.

new4

Z plochých nebo trochu zmáčknutých marshmallows vykrojte tvary podle toho, jaká vykrajovátka máte. Na zdobení skleniček budou nejlepší hvězdičky. Dětem s nimi můžete naservírovat třeba horkou čokoládu.

new5

Dámy, pokud se chystáte oslavit příchod nového roku mimo domov, vezměte si menší kabelku, která zároveň bude dost velká na všechny věci, které by se vám mohly hodit. Vezměte si do ní placatku s vodou kvůli hydrataci, kapesníčky, pár žvýkaček kvůli možným polibkům nebo rannímu dechu, náplasti, balzám nebo hydratující rtěnku, boty bez podpatku pro případ, že by vás bolely nohy. A nezapomeňte ani na Tide v tyčince.

new6

Založte si sklenici, do které si během roku budete dávat co jen chcete – na proužky papíru si můžete psát předsevzetí nebo psát si chvíle, které si chcete zapamatovat. Anebo do ní přidávejte talismany z cest. Během dalšího Silvestra ji otevřete a vzpomínejte.

sc

Každou hodinu propichujte popsané balónky jakožto odpočítávání do nového roku.

Untitled 3

Originální slavnostní řetěz můžete vyrobit také z neuvařených těstovin, které polepíte třpytkami a přivážete na provázek.

Untitled 4

Jestliže chcete trochu oživit slavnostní čepičky, na stranách udělejte malé dírky a protáhněte jimi čelenku.

Untitled 5

Jestliže slavíte i s dětmi, zalijte pro ně cukrovou vatu perlivou vodou (pozor, musíte opravdu pomalu!). Pokud chcete podobný originální nápoj i pro dospělé, použijte šampaňské.

Untitled 7

Na velký kus kartonu nalepte kolečka (mohou být vystřižená např. z balicího papíru) – získáte tak perfektní pozadí pro novoroční fotografie.

[adrotate banner=“9″]

new

Pokud se chcete třpytit i vy, nalepte na čelenku konfety ve tvaru hvězdiček. Použít můžete i vánoční řetěz.

Zdroj