Standardy krásy jsou pojmy, které nelze definovat. Cokoli na našem vzhledu může být pro někoho atraktivní a někoho jiného zase odpudivé. Všichni máme jedinečné rysy bez ohledu na pohlaví a věk. Jen někdo vypadá opravdu výrazně. Například hrdinové, které uvidíte níže.

Dnes jsme pro vás shromáždili fotografie dětí, které vypadají tak neobvykle, že je nelze neobdivovat.

#1 Luna

kozlenko2018

#2 Alice

alisafoxofficial

#3 Mia Aflalo

Panenkovský obličej a husté vlasy – to je přece běžné klišé pro krasavici. Tato dívka přišla k popularitě docela náhodou. Její kadeřník se rozhodl dát výsledek své práce na internet. A tady je výsledek – před sebou máte nový model.

miaaflalo

#4 Eliáš Enverem

everyone_loves_lijah

#5 Alina

kurtmalinkakurt

#6 Diana

valda_divi

#7 Sonya

Sonya je vyhledávaná malá modelka, která svým neobvyklým vzhledem oslovuje mnoho fotografů. Podívejte se, je to opravdová elfka!

sonua564

#8 Maksim

maksim.korchagin2018

#9 Jare Injalina

V pěti letech získala Jair status nejkrásnější dívky světa. Její fotograf zveřejnil snímek na Instagramu * a věřil, že tato holčička má velmi dospělý a atraktivní vzhled. A měl pravdu – fotografie dívky se rychle rozšířila po celém internetu a přinesla jí popularitu.

the_j3_sisters

#10 Mia

Mia má dvojče Theu, která se také aktivně věnuje fotografování. Thea je zajímavá heterochromií, vrozenou odchylkou, která způsobuje, že má každé oko jinak zbarvené. Obě dívky už v sedmi letech dobře vědí, co je to modelingový byznys.

thesalzmantwins

#11 Ksyusha

kireeva_foto

#12 Bogdan

Bogdan je chlapec se vzácným syndromem nerozčesatelných vlasů. To znamená, že jeho hlava vypadá pořád tak, jak vidíte na fotce. Tento syndrom je způsoben strukturální anomálií vlasů, při které se mění tvar vlasového úseku. V důsledku toho se vlasy na hlavě zacuchávají a jsou pořád střapaté.

#13 Alyona

alimpieva.ania

#14 Megan a Morgan

Černá dvojčata Megan a Morgan jsou malé módní hvězdy s křišťálově modrýma očima. A jedna ze sester má oči zbarvené různě v důsledku heterochromie, což její mimozemské kráse dodává ještě větší kouzlo.

#15 Máša a Dáša

Dáša a Máša jsou 14letá dvojčata. Dáša trpí alopecií (úplné nebo částečné vypadávání vlasů) a na svém blogu mluví o tom, jak s touto nemocí žít a jak přijmout sama sebe prostřednictvím fotografie.

klepikoff_twins

#16 Pauline

kireeva_foto