Fotografové a designéři se snaží najít lidi s neobvyklými tvářemi a těly, protože si jsou jisti, že vypadají úžasně jak v záběru, tak na jevišti. A věřte, že ani trochu nepřehánějí.

Pokud se nějak lišíte od ostatních lidí, nemusíte se stahovat do samoty, rozčilovat nebo propadat komplexům méněcennosti. Možná ve vás dříme budoucí světová celebrita, která potřebuje jen trochu odvahy, aby se prosadila a otevřela se.

#1 Sara Hiromi

Sara je modelkou pro populární modelingovou agenturu Heroes New York.

_collina / sara_hiromi

#2 Duan mei yue

Úžasná modelka ze Singapuru uchvátila během newyorského týdne módy veškeré publikum a zanechala za sebou trvalý dojem.

dmeiyue / dmeiyue

#3 Daria Svertilová

Modelka ukrajinského původu. Daria se našla nejen v modelingu, ale také ve fotografii. Dnes aktivně spolupracuje se značkami Dior, Balmain, Rick Owens.

catb_agency / svertilova

#4 Maeva Jani Marshall

Dívka se za své neobvyklé pihy nestydí a dokázala z nich udělat druh „značky“.

maevamarshall / maevamarshall

#5 Ting Gao

Nové otevření Anti-Agency. Dívka přiznává, že nikdy nepřemýšlela o modelingu. Právě si jí všimli přímo ve studentské jídelně.

antiagencyldn / antiagencyldn

#6 Somalia Knight

Tato dívka propadala negativním pocitům a komplexům, až si ji jednoho dne náhodou všimli zástupci módní agentury. Somliin život se od té doby dramaticky změnil.

Somalia Knight / Somalia Knight

#7 Carissa Pinkstonová

Karissa Pinkston je dívka tmavé pleti se zrzavými vlasy a pihami. Tato kombinace je poměrně vzácná, což k ní přitáhlo pozornost modelingových agentur.

danilohess / danilohess

#8 Jeana Turner
Dívka bojuje s alopecií (plešatostí) více než 24 let.

jeanaturner / jeanaturner

#9 Nyakim Gatwech

Dívka získala slávu díky své neuvěřitelně tmavé pleti.

queennyakimofficial queennyakimofficial

#10 Andrea Thomasová

Plus size modelka s vitiligem. Toto onemocnění je charakterizováno postupnou ztrátou přirozeného kožního pigmentu v důsledku ničení melaninu.

androcks / androcks

#11 Caitin Stickels

Caityn Stickels se narodila se Schmid-Fraccarovým syndromem. Říká se mu také syndrom kočičího oka. Navzdory nemoci se dívka stala slavnou modelkou, herečkou a zpěvačkou.

caitinkitten / caitinkitten

#12 Jillian Mercado

Je jednou z mála modelek s tělesným postižením. Jeremy od narození trpí svalovou dystrofií.

jillianmercado / jillianmercado

#13 Armine Harutyunyan

K triumfu Armine ve světě módy došlo poté, co ji na ulici oslovil agent Gucci a nabídl jí účast v nadcházejícím castingu. Dívka začala svou kariéru ve věku 24 let.

deararmine

#14 Molly Bair

A Molly je skutečně velmi populární modelka a smlouva s firmou Chanel není její první ve světě módy. Předtím spolupracovala s módními domy Maison Margiela, Marc Jacobs a Fendi.

Luo Yang / Fabien Kruszelnicki

#15 Dívka jménem Ulli

Je jí teprve třináct let, ale zajímá se o ni mnoho módních domů. Je dost možné, že se z Ulli za pár let stane modelka, která bude slavná po celém světě.

ulilytsia / ulilytsia