Mnoho žen má rádo všemožné ozdoby, náhrdelníky, náramky a prstýnky, kterými by podtrhly svou krásu a zároveň se i odlišily od ostatních. Mám pro vás skvělý tip na velmi originální a dokonce i roztomilé prstýnky ve tvaru zvířat.

Tyto zvířecí prstýnky vyrábí thajská designérka, která si říká Mary Lou. V hlavním městě Thajska v Bangkoku má již otevřené 2 prodejny. Prstýnky vyrábí z mosazi a potahuje je smaltem, takže i když vypadají jako z porcelánu, jsou odolné.

Zvláštnost není jen ve výhradně zvířecích motivech, ale i v provedení – prstýnky Mary Lou se totiž skládají ze 3 částí, které skvěle fungují dohromady. Takže na prstech můžete mít lenochoda, plameňáka, kočku s rolničkou, sovu, lišku nebo veverku, která se chystá sníst svůj oříšek.

three-piece-animal-rings-maryloubangkok-12athree-piece-animal-rings-maryloubangkok-15athree-piece-animal-rings-maryloubangkok-2athree-piece-animal-rings-maryloubangkok-4athree-piece-animal-rings-maryloubangkok-6athree-piece-animal-rings-maryloubangkok-9athree-piece-animal-rings-maryloubangkok-10-581c447944dc3__880three-piece-animal-rings-maryloubangkok-3athree-piece-animal-rings-maryloubangkok-13a three-piece-animal-rings-maryloubangkok-14athree-piece-animal-rings-maryloubangkok-16a three-piece-animal-rings-maryloubangkok-17a three-piece-animal-rings-maryloubangkok-19-581c448e27243__880

[adrotate banner=58]