Vynalézavost je velmi cenná vlastnost, která pomáhá procházet životem s lehkostí, udržovat si nadšení a nenechat se zaskočit okolnostmi ani rozpaky. Obdivujeme lidi, kteří umí nacházet nestandardní řešení a z každé situace vyjdou jako vítěz.

Když není s kým jít na maturitní ples

Sam Steingard si musel pořádně rozbít hlavu, aby si našel kamarádku na ples. Rozhodl se jít na ples se svou milovanou kočkou Ruby. Zdá se, že nemohla uvěřit, že volba milovaného člověka padla na ni. Alespoň z jejího pohledu se to přinejmenším zdá.

© imgur

Když opravdu chcete jíst

Claudia Sorheindo vyběhla na minutu do obchodu a nechala malou dcerku na hlídání dospívající neteři. Zřejmě se nákup potravin dost zdržela, protože neteř během této doby dostala hlad. Nicméně si našla jednoduchou cestu, jak si připravit jídlo, a přitom pořád dávat pozor na dítě. Proč to někoho nenapadlo už dřív?

© Claudia Sorhaindo/Facebook

Když jsi táta malého fanouška lega

Každý rodič zná ten pocit, když se bosá noha setká s malým kouskem lega. V tuto chvíli se maminka nebo tatínek musí zoufale ovládnout, aby neprohodili v přítomnosti svého dítěte ani slovo navíc a moc se nevyjadřovali ani o něm, ani o člověku, který tuhle stavebnici vymyslel.

Nick Harvey našel řešení problému a vytvořil pantofle lego. „Teď, když šlápnu na nějaký kousek stavebnice, prostě ho zvednu,“ vysvětluje otec.

© Nick Harvey/twitter

Když nemůžete jet na dovolenou s přáteli

Tato dívka nemohla strávit dovolenou se svými přáteli, což pro ni bylo velkým zklamáním. Ale našla z této situace východisko: přidala se na fotky z dovolené svých přátel pomocí Photoshopu.

© imgur

Když nevěsta nepustila kamaráda na rozlučku se svobodou.

Když nevěsta nepustila Kevina na víkend s kluky do Montrealu, jeho přátelé byli zpočátku velmi rozčileni. Pak ale našli možné řešení, jak ho přesto vzít s sebou. Mužské přátelství v akci!

© imgur

Když jsem se rozhodl spoléhat na osud

Jared Baker a jeho otec Jerry byli už unavení z nekonečného vybírání míst, kam s přítelkyněmi na večeři. A pak našli jednoduché řešení: spolehnout se na osud. V tomto případě je osudem stará hračka The Farmer Says.

„Je mi jedno, kam půjdeme, jsem už unavený z těch věčných dohadů,“ usmívá se Jerry.

Když není po ruce žádné varovné znamení, i když ho opravdu potřebujeme.

Řidič z Litvy při jízdě po německých silnicích potřeboval výstražný trojúhelník, který ale neměl. No a tak dal Litevec na cestu… misku paprik a rajčat.

Německá policie byla tak ohromena, že ani nevypsala pokutu, tak ji překvapila řidičova kreativita.

© Polizei ST PD Nord‏/twitter

Když nemáš rád svého šéfa

Tyranský šéf je nejspíš noční můrou každého člověka. Tito pracovníci zjevně nehoří velkou láskou ke svému šéfovi. A šéf nehoří láskou k Leonardu DiCapriovi. Přesněji řečeno, nemůže ho ani vystát.

© imgur

Když nejste spokojeni s tím, jak vypadáte na fotce

Amy Sharp se stala terčem v hledáčku australské policie, když utekla z nápravného zařízení. Policie fotku uprchlé dívky poskytla k uveřejnění médiím. Byla otištěna i v 7 News Sydney. Tam si ji povšimla samotná Amy, která u ní zanechala zdvořilý komentář a připojila svou jinou fotku s prosbou: „Mohli byste použít raději tuto fotku? Děkuji. S pozdravem Amy Sharp.“

© 7 News Sydney/facebook

Když jste nevěsta a vaši přátelé jsou výhradně muži

Brazilka Rebecca Shinohara studuje programování. Není divu, že všichni její přátelé jsou muži. Když Rebecca začala připravovat svou svatbu, cítila se trochu smutná, protože nemohla sehnat dost přítelkyň na zábavnou rozlučku se svobodou.

© Fernando Duque/Facebook© Rebeca Abrantes/Facebook