Pokud jste ten typ lidí, kteří by neublížili ani mouše, ale i přesto byste si rádi ozdobili dům ve stylu lesní chaty, mám tu pro vás tuhle skvělou dekoraci. Projekt Elkabana je určen všem milovníkům zvířat, kteří by si rádi zpestřili svoje stěny trofejemi, ale zároveň nechtějí dopustit, aby nějaké zvíře přišlo k úhoně.

Jestli chcete mít na stěně něco, co vypadá jako jelení paroží, určitě byste měli použít nějaké pěkně zkroucené větve. Samozřejmě se na tom můžete vyřádit i víc a udělat něco kreativnějšího, třeba zkombinovat různé květiny. Nakonec můžete docílit až tak působivého výsledku, že se vás lidé začnou ptát, jestli jste náhodou nebyli na lovecké expedici.


Jméno projektu je složenina slov „elk” (los) a „ikebana”. Ikebana je známá japonská technika aranžování květin. Deska je vyrobena z březové překližky, ale může být třeba i z dubu. Skleněné nádoby vyrábí pán, který si na webu říká Mr. Giuseppe.

Tak a teď si běžte nalovit nějaké větve!

vegan-flower-green-wall-trophy-elkebana-1 vegan-flower-green-wall-trophy-elkebana-2 vegan-flower-green-wall-trophy-elkebana-3vegan-flower-green-wall-trophy-elkebana-4 vegan-flower-green-wall-trophy-elkebana-5vegan-flower-green-wall-trophy-elkebana-6vegan-flower-green-wall-trophy-elkebana-8


Zdroj