Workshopy Terezy z Davle a Lukáše Dvořáka jsou již vyprodané, letošní Open Air Festival v Českém Krumlově (5. – 7. 6.) ale nabízí osobní setkání i s řadou dalších výjimečných fotografů. Vybírat můžete například z žánrů fashion, akt, portrét, luminografie, tradiční foto techniky či letecká fotografie.

Poslední volná místa zbývají u zahajovacího workshopu – čtvrtek 4. 6. můžete strávit s Robertem Vanem a jeho mužským aktem a ženským portrétem. Pro úspěch v prvním ročníku si svůj workshop zopakuje Jan Pohribný, jehož fotografie budou také zdobit exteriér SUPŠ sv. Anežky české. Se slavným londýnským fotografem Alexem Labrechtsem se může potkat nejenom desítka „vyvolených“, která si zakoupí V.I.P. workshop, ale i několik desítek návštěvníků dalších, v rámci sobotní besedy v Prokyšově sále.

MLÉČNÝ WORKSHOP S AURUM

Hektolitry mléka. Trpělivá modelka. A žádné počítačové triky, jenom rychlá expozice. Jeho workshopy bývají ihned po vyhlášení vyprodané. Lokace, kde dílny vede, si pečlivě vybírá. Slavný fotograf vám na svém dvoudenním workshopu odkryje své know-how k vyfocení krásek oblečených do mléka. Aurum Light a jeho Mléčný workshop poprvé v ČR.

Aurum light_workshop

Z PTAČÍ PERSPEKTIVY S LIBOREM SVÁČKEM

Vzrušující je pohled z letadla na naši zem. Překrásné letecké fotografie českokrumlovský fotograf Libor Sváček. Nenechte si proto ujít workshop Z ptačí perspektivy. Český Krumlov zná jako své boty, tudíž vám může nabídnout ty nekrásnější motivy pro fotografii. A pozor, létat se bude z komfortního čtyřmístného letadla Cessna 172. Pobyt ve vzduchu si užijete zhruba 35 minut a budete mít hned tři lokace na fotografování: České Budějovice, festivalový Český Krumlov a zámek Hluboká.

Letecké snímky Libora Sváčka

KYANOTYPIE S GABRIELOU KOLČAVOVOU

S příchodem digitálu umí fotografovat téměř kdokoliv. Ale zastavit se a užít si proces fotografování vám nabízí workshop Kyanotypie s Gabrielou Kolčavovou. Přijďte si vyzkoušet kyanotypii a nakopírovat  si na vlastnoručně zhotovený papír různé předměty. Kyanotypie je jeden z nejstarších fotografických kopírovacích procesů, známý též jako modrotisk nebo železitý tisk. Tento workshop je opravdovým zážitkem.
Kolčavová_workshop

ŠKOLA STYLINGU SE STANEM STEINEREM

Jak získat zakázku pro módní časopis? Zahrajte si na školu s lifestylovým guru Stanem Steinerem a o mílové kroky se svému cíli přiblížíte. Ať už je vaším snem pracovat pro módní časopisy, prestižní přehlídky anebo prostě chcete jen umět nastylizovat modelku, pak je Škola stylingu určena právě vám. Možná sami sebe překvapíte, jak moc jste kreativní a šikovní. Navíc se u tohoto workshopu zaručeně pobavíte.

Stan Steiner_workshop

SHIBARI S PETREM JEDINÁKEM

Přijďte a vyfotografujte si to, co v sobě každý v menší či větší míře máme uložené. Závislost na bolesti v režii odborníka na zachycení japonského bondážování neboli Shibari s Petrem Jedinákem. Pokud zavítáte na tento workshop, budete mít vskutku jedinečné fotografie s půvabem a jemnou erotiku ženského těla v tanci a v provazech. Nejprve projekce a pak focení vázající se dvojice. V experimentálním prostoru Ukradené galerie, tak trochu zanedbaném, industriálním místě s nádechem mystéria, obzvláště vynikne temná krása shibari.

Jedinák_workshop_

Ceny besed a workshopů se pohybují od 300,- Kč do 14.500,- Kč a nejsou vázané na festivalové vstupenky. Všechny workshopy a besedy mají omezenou kapacitu.

Více informací o workshopech zde.
Vyberte si a kupte si svůj workshop.