Toto video vám změní pohled na svět. Přeci jen jsou místa a jsou stále ještě lidé mezi námi kteří si dokáží navzájem pomáhat.

Definovat pojem svět není ani tak těžké, jako definovat lidi, kteří na něm žijí. Asi největším dnešním problémem doby je závist, sobeckost, kterou bychom měli opovrhovat. Bohužel nežijeme všichni stejně. Každý člověk má svůj vlastní rozum, svojí vlastní hlavu a způsob myšlení. Je proto radost vidět zachycená místa z koutů našeho světa jak dovedou někteří lidé otevřít svá srdce a pomoci druhým, když to nejvíce potřebují v překonávání překážek, které se pro některé z nás mohou zdát nepodstatné, třeba i trapné.

Vše je dáno povahou každého z nás, kterou bohužel nemůžeme změnit, ale lze ji usměrnit. V každém z nás je kousek dobra…, proto jestli se dostanete do situace kde druhý potřebuje pomoct, neotálejte a udělejte ten krok a nestůjte pouze v pozadí. Příště to můžete být třeba právě vy kdo bude potřebovat pomoct, ať už si myslíte, že je váš život jakkoliv lepší. Pomáhejme si!

 

01 02 03 04 05

„Kdo chce hýbat světem, ať nejprve hýbe sám sebou.“ Sókratés