Věříte, že je po smrti něco víc? V reinkarnaci, či světlo na konci tunelu? Nebo jen v proběhnutí celého života při umírání, jako kdyby jste se ocitli v kině, v němž vysílají snímek o vašich prožitcích? Tak či onak, tento řidič kamionu už má jasno. Brian Miller z Ohia prožíval den jako každý jiný, avšak z nenadání se mu zhoršil zdravotní stav. Kontaktoval 991 se znepokojivou informací o tom, že si myslí, že se o něj pokouší infarkt. A opravdu ano. Briano měl zablokovaný příjem krve do srdce, což po té způsobilo masivní infarkt myokardu. Byl tedy ihned převezen do nemocnice, v níž doktoři provedli všechny potřebné kroky k oživení muže, upadajícího do mrtvého stavu. Po snaze oživení známými způsoby, mezi které patří fibrilace komor se však srdce 41 letého muže začalo třást.

Brian byl v podstatě mrtev. Doktoři se jej snažili čtyřikrát přivést k životu, avšak zcela marně. Tento šťastlivec se však nakonec probral k životu s neuvěřitelným příběhem. A totiž, že v okamžiku vypnutí funkcí srdce absence života ve svém těle, se ocitnul na květinami ohraničené pěšině, vedoucí do podle něj řečeného nebeského světa, v němž viděl svoji mrtvou matku, která jej v době marného oživování vzala za ruku a zdělila mu, že jeho čas ještě nepřišel, při čemž v onen moment se probudil na operačním sále. Věříte, či je to nesmysl?

article-0-1ba16c1700000578-13_634x392

Nutno však dodat, že se jedná skutečně o zázrak, neboť dle přítomné doktorky Dr. Bishop byl mozek muže po 45 minut bez kyslíku, a že zkutečnost, že je mezi námi se rovná zázraku. Dle Briana však posmrtný život existuje, a na každého přijde čas odchodu, zdá se však, že jej tato zkušenost změnila na celý zbytek života.

article-0-1ba16ca600000578-625_634x369

article-0-1ba16caa00000578-213_634x369

Foto: Youtube

Zdroj úvodní fotografie: Pixabay