Italské město Riccione na pobřeží jaderského moře připravila svým návštěvníkům úžasný dárek: během městských slavností 29.května 2015 služby od taxi po hotely budou fungovat zcela zdarma.

Malé italské městečko leží v provincii Emilia Romagna a láká návštěvníky především svým nočním životem: funguje tu nekonečná spousta barů a hudebních klubů, kde si můžete užívat až do rána. Zdejší módní butiky poskytnou řadu možností pro nakupování, a samozřejmě krásné a udržované pláže jsou rozhodně důvodem, proč tuto lokalitu navštívit.

Riccione, Itálie

Datum slavností je stanoven na pátek 29.května 2015, aby se turisté mohli zdržet o pár dní déle, a užít si atmosféru a pohostinství přímořského městečka. Přitom pátek pro vás může být zcela zdarma: tato akce se týká všech oblastí služeb – taxi a městská doprava, lázně a kadeřnictví, hotely a pláže nebudou stát nic. Nicméně mějte na paměti, že se tohoto neúčastní všechny podniky ve městě – ty, kterých se to týká, budou označeny oranžovou vlajkou. Ke skupině účastníků se připojil například Hotel Alexandra Plaza, dále Bar Gelateria Angelini, lázně Riccione Terme, Hotel Corallo aj.   Celý seznam podniků, které se zúčastní akce najdete na oficiálních stránkách slavností Riccione. Zajímavé je, že podniky nedostanou od města žádnou kompenzaci, kromě částečně snížených daní – vše se tedy zakládá na nadšení, pohostinství, a přání ukázat lidem z celého světa, že je proč si pobřežní město oblíbit.

Zdroj úvodní fotografie: www.spiaggia29e30riccione.com