I když by to na první pohled nikdo neřekl, team z Hitotsuyama Studia ke své tvorbě používá pouze každodenní noviny. Chie Hitotsuyama je „papírový expert“, a proto se bez problému pouští do realistických a neuvěřitelně detailních vyobrazení soch ze zvířecí říše. Jakmile se podíváte na detailní snímek, zjistíte, že práce spočívá v dovednosti obratně srolovat kusy novin do válcovitého tvaru a ještě za mokra je vytvarovat dle potřeby.Obrázkový tutorial nebo spíše takovou malou ukázku, která vám pomůže lépe pochopit princip tvorby najdete na konci článku. Díky této technice je Chie schopná vytvořit jakýkoli detail zvířete, ať už je to srst malé opice nebo ucho majestátního nosorožce. Barevný tisk zvířatům dodává nádech zajímavých barevných přechodů. Na konci článku také naleznete video s ukázkou další práce.

Pořád ještě nevíte, co s novinami, které se vám doma hromadí? Ideální inspirace pro kreativce, kteří mají dostatek trpělivosti.

chiehitotsuyamapaperanimals1 chiehitotsuyamapaperanimals2 chiehitotsuyamapaperanimals3 chiehitotsuyamapaperanimals4 chiehitotsuyamapaperanimals5 chiehitotsuyamapaperanimals6 chiehitotsuyamapaperanimals7 chiehitotsuyamapaperanimals8 chiehitotsuyamapaperanimals9 chiehitotsuyamapaperanimals10