Jak je známo, děti obvykle milují malování na obličej – přesto to bývá jen příležitostní zábava určená například na maškarní. Christy Lewis z Nového Zélandu se ale rozhodla děti proměnit ve zvířata a nadpřirozené bytosti a chopila se toho opravdu umělecky, s citem pro detail. Christy – známá spíše jako Daisy – na tomto projektu spolupracovala se svými malými dcerami a manželem, který provedenou práci vyfotografoval. Společně s ním založili společnost Daizy Design Face Painting –  a pracují na různých večírcích a festivalech.

Divoká zvěř, vymyšlené a fiktivní postavy – zdá se, že umělkyně dokáže přivést k životu opravdu všechno! Není tedy divu, že je o její práci opravdový zájem.

face-painting-kids-daizy-design-1 face-painting-kids-daizy-design-2 face-painting-kids-daizy-design-3 face-painting-kids-daizy-design-4 face-painting-kids-daizy-design-5 face-painting-kids-daizy-design-6 face-painting-kids-daizy-design-7 face-painting-kids-daizy-design-8 face-painting-kids-daizy-design-9 face-painting-kids-daizy-design-12 face-painting-kids-daizy-design-15 face-painting-kids-daizy-design-16 face-painting-kids-daizy-design-17 face-painting-kids-daizy-design-20 face-painting-kids-daizy-design-21 face-painting-kids-daizy-design-22 face-painting-kids-daizy-design-25 face-painting-kids-daizy-design-26 face-painting-kids-daizy-design-27


Zdroj

podobné články